Cinemaximum'larda %20 İndirimli Maximum Menü!

  • 2017-01-03 09:42:10 günü eklendi
  • 580 defa incelendi
  • google ara
22/01/2016-31/03/2017 tarihleri arasında Maximum Kart'ınız ve Bankamatik Kartı'nız ile tüm Cinemaximum\'larda "%20 indirimli Maximum Menü"!

 

Uygulama Koşulları


1. Maximum Menü, Cinemaximum büfelerinde “Büyük Menü” başlığı altında sunulan “2 içecek+1 büyük boy patlamış mısır” dan oluşmaktadır.   
2. İş Bankası Maximum özellikli uygulamaya dahil tüm kredi kartları ve Bankamatik kartları Türkiye’nin en büyük sinema zinciri Cinemaximum’un büfelerinde “%20 indirimli Maximum Menü" ayrıcalığından faydalanılabilecektir. 
3. Uygulamadan yararlanmak için herhangi bir harcama önkoşulu ya da kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır.
4. Uygulamadan yararlanacak olan Bankamatik kartının ve kredi kartının kredi kartının kullanıma açık olması ve işlem anında alınacak menü tutarını ödeyecek hesap bakiyesi/kullanılabilir limitinin bulunması gerekmektedir.
5. Uygulamadan Maximiles Kredi Kartları, MercedesCard’lar, İş’te Üniversiteli Kredi Kartları da faydalanılabilecektir.   
6. Müşterilerimiz aynı gün içerisinde veya farklı günlerde dilediği kadar Maximum Menü ayrıcalığından faydalanabilecektir. 
7. Aynı gün içerisinde veya farklı günlerde hem Maximum Seans hem de Maximum Menü uygulamasından yararlanılabilecektir. 
8. Maximum Menü uygulaması hiçbir şekilde Cinemaximum büfelerinde geçerli ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir.
9. Uygulama, 31.03.2017 tarihine kadar geçerlidir.
10. Ziraat Maximum Kartlar, Maximum Aidatsız Kartlar, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartları, Ön Ödemeli Kartlar, Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Kartlar uygulamaya dahil değildir.
11. İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Cinemaximum'larda %20 İndirimli Maximum Menü!

Yeni Yorum Yap

Cinemaximum'larda %20 İndirimli Maximum Menü! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: maximum, iş bankası banka kartı, iş bankası kampanyaları, maximum kampanyaları, internet kampanyaları, cinemaximum, cinemaximum kampanyaları,

© Copyright 2018