Turkcell'de Yeni Müşteriye Hediye İnternet

  • 2016-08-18 02:23:02 günü eklendi
  • 4066 defa incelendi
  • google ara
Turkcell'li olmak bir tık kadar yakınınızda, Turkcell'e gelen yeni müşteriye 4 ay boyunca ayda 2 GB cepten internet hediyesi sizi bekliyor.

 

Katılım Koşulları

Kampanya kapsamında, turkcell.com.tr üzerinden talebini yaparak numarası başarılı bir şekilde Turkcell’e taşınan ya da yeni hat alan aboneler, 4 ay boyunca geçerli aylık 2 GB hediye internet kazanacaklardır. 2 GB hediyenin kazanılabilmesi için, numara taşıma ya da yeni hat alma talebininturkcell.com.tr üzerinden adrese teslim süreci ile yapılmış olması gerekmektedir.
Bir GSM numarası kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilecektir.
2 GB hediyesi yurtiçinde geçerlidir, 3. şahıslara transfer edilemez, bir dönem içinde kullanılmayan fayda bir sonraki döneme devretmez.
2 GB internet hediyesini bitiren aboneler, varsa başka kampanya veya paketleri üzerinden, yoksa tarifesinden ücretlendirilir.
Kampanyaya dahil olan internet faydası için üst hız limiti 7,2 mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
23 Kasım’dan önce turkcell.com.tr üzerinden adrese teslim süreci ile yapılan numara taşıma taleplerinde 6 ay 1GB hediyesi geçerlidir. 

Turkcell'de Yeni Müşteriye Hediye İnternet

Yeni Yorum Yap

Turkcell'de Yeni Müşteriye Hediye İnternet Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: turkcell kampanyaları, telefon hattı kampanyaları, kampanyalar,

© Copyright 2019