Sahibinden.com Axess'lilere Özel 100 TL ChipPara

  • 2018-02-02 22:38:54 günü eklendi
  • 282 defa incelendi
  • google ara
Axess'e özel Sahibinden.com'da Güvenli E-Ticaret (GeT) ilanlarında 1 - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500-999,99 TL arasındaki ilk alışverişe 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişe ise 100 TL chip-para hediye..! Kampanyaya katılmak için Axess Mobil'den harcamadan önce "Hemen Katıl" butonu tıklayın veya SAHİBİNDEN yazın 4566'ya SMS gönderin..!

 

Kampanya Detayları

 

01 –28 Şubat tarihleri arasında Sahibinden.com Güvenli E-Ticaret (GeT) ilanlarında tek seferde yapılacak 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL chip-para kazanma imkanı sunmaktadır.

Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından SAHİBİNDEN yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.

Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

axess.com.tr web sitesi üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15/03/2018 tarihine kadar Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16/03/2018 tarihinde geri alınacaktır.

Axess, Wings, Free, Neo, Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve ise puan kampanyasına dahil değildir.

Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir.

Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.

Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Axess Mobil ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.

Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.

Kampanya "Takı, Mücevher ve Altın" kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.

 

Sahibinden.com Axess'lilere Özel 100 TL ChipPara

Yeni Yorum Yap

Sahibinden.com Axess'lilere Özel 100 TL ChipPara Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: Sahibinden.com, Sahibinden.com Kampanyaları, Hediye Puan, Axess, Axess Kampanyaları, Axess Sahibinden Kampanyası, Alışveriş, Kampanya, Kredi Kartı Kampanyaları, İnternet Kampanyaları, Sahibinden Axess Kampanyası, Chippara,

© Copyright 2019