Vodafone Freezone 5'te 5 Paketleri Kampanyası

  • 2018-01-28 17:05:18 günü eklendi
  • 645 defa incelendi
  • google ara
Sen de #VadiBenim demek istiyorsan 5'te 5 Paketleri'ne gel, internetinden yemeyen YouTube'la video izle ve BAU SuperMassive Espor takımıyla oyununu geliştirme şansını yakala..!

 

FATURASIZ PAKETLER

 

5'TE 5 STANDART AYLIK 9 TL

 

Her gün 1 saat internette yemeyen Youtube Paketi

Çekilişle özel BAU Super Massive etkinliklerine katılım şansı,

İninal 10 TL hediye, 

BAU SuperMassive markalı ürünlerde %50 indirim,

Hepsiburada.com'da oyun ekipmanlarında benzersiz indirimler,

OYUN yaz 3636 'ya SMS gönder.

 

5'TE 5 EXTRA AYLIK 18 TL

 

İnternetinden yemeyen Youtube Paketi,

Çekilişle özel BAU SuperMassive etkinliklerine katılım şansı,

İninal 10 TL hediye, 

BAU SuperMassive markalı ürünlerde %50 indirim,

Hepsiburada.com'da oyun ekipmanlarında benzersiz indirimler,

OYUN EKSTRA yaz 3636 'ya SMS gönder.

 

KULLANIM KOŞULLARI

 

5 te 5 Ekstra Paketi

 

Kotadan Düşmeyen “5te 5 Extra Paketi”, Vodafone’un video içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir.

5te 5 Extra Paketi “Youtube” ve “izlesene” uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı abonelerin mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

Paketin aylık tekrar eden ücreti 18 TL’dir.

5te 5 Extra paketi; 26 yaşını doldurmamış hattın yasal sahibi yada hattın kullanıcısı olan ve hattında entegre olarak ses, sms ve internet hizmeti bulunan bir tarifede olan tüm Vodafone faturasız ve faturalı gençlik abonelerine sunulan bir hizmettir.

Paketin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.

Faturasız abonelerden kampanyaya katılanların kampanyadan faydalanması için mevcut tarife içeriği yüklenmiş (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir. (Örnek: Esnek Mini tarifemizin içeriği 22 TL karşılığında 500 dk + 5000 SMS + 1GB dır. Bu tarifenin içeriğinin yüklenmesi , müşteriden 22 TL lik bakiyenin düşülerek, müşteriye 500 dk + 1000 SMS + 1GB içeriğinin verilmesi demektir.) ve paketi almak için yeterli bakiye bulunuyorsa paket içeriği, geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir.

Paket iptal edilmezse, faturasız abonenin tarifesinin içeriği yenilendikçe kampanya için yeterli bakiye bulunduğu sürece, faturalı abonenin her fatura döneminde paket ücreti karşılığında yenilenmeye devam edecektir ve her yenilenmesinde paket ücreti karşılığındaki içerik, tarife içeriğinin bitiş tarihine kadar geçerli olacaktir.

5te 5 Extra Paketi dahilinde “Youtube” üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir.

Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.

Vodafone, tarifelerindeki her yöne internet kotasının 5 katından fazla 5te 5 Extra paketinden kullanım yapan aboneler için ticari inceleme yapma/durdurma hakkına sahiptir.

5te 5 Extra Paketi olan aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapamaz. Abonelerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.

Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.

Pakete giriş anlık olup, iptal talebi alındıktan sonra iptaller dönem sonu itibariyle gercekleşir. Abone dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir.

Paketten, abonelerin cihazı 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Aynı şekilde abonelerin cihazı 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Abone 26 yaşını doldurduğu anda kampanya katılımı sona erer ve kampanya faydaları otomatik olarak sona erer.

Paketi kullanabilmek için abonelerin telefonundaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

5te 5 extra paketlerinde reklam sağlayıcıları tarafından reklam gösterimleri yapılabilmektedir. Yapılan bu reklam gösterimleri 5te 5 Extra kapsamında değildir. Bu kullanımlar abonelerin mevcut tarifelerindeki internet hakları dahilinde ücretlendirilecektir. Bu çerçevede 5te 5 Extra paketindeki abonelere 10 MB’lık hediye ekstra internet faydası her ay koruma amaçlı olarak tanımlanacaktır.

Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanya yenilenmeden 3 gün önce aboneye yenileme ve kampanyadan çıkış alternatifleri hakkında bilgi verilir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Kampanya yurtiçi kullanımda geçerlidir.

 

Faturasız Aylık 5 te 5 Paketi

 

5 te 5 paketi; 26 yaşını doldurmamış hattın yasal sahibi yada hattın kullanıcısı olan ve hattında entegre olarak ses, sms ve internet hizmeti bulunan bir tarifede olan tüm Vodafone faturasız gençlik abonelerine sunulan bir hizmettir.

Kampanyaya katılım kanalları; Vodafone Yanımda, Online Self Service, Kısa Mesaj, Çağrı Merkezi, USSD, 7000 Sesli Mesaj ve Vodafone Bayileri olarak belirlenmiştir.

Paketin aylık tekrar eden ücreti 9 TL’dir.

Paket kapsamında verilen haklar sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Faturasız abonelerden kampanyaya katılanların kampanyadan faydalanması için mevcut tarife içeriği yüklenmiş (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir. Örnek: Esnek Mini tarifemizin içeriği 22 TL karşılığında 500 dk + 5000 SMS + 1GB dır. Bu tarifenin içeriğinin yüklenmesi , müşteriden 22 TL lik bakiyenin düşülerek, müşteriye 500 dk + 1000 SMS + 1GB içeriğinin verilmesi demektir.) ve paketi almak için yeterli bakiye bulunuyorsa paket içeriği, geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir.

Paket iptal edilmezse, faturasız abonenin tarifesinin içeriği yenilendikçe kampanya için yeterli bakiye bulunduğu sürece yenilenmeye devam edecektir ve her yenilenmesinde paket ücreti karşılığındaki içerik, tarife içeriğinin bitiş tarihine kadar geçerli olacaktir.

Paketin geçerlilik süresi gelen onay SMS’inin ardından başlar.

Paketin alınmasıyla birlikte abonenin her gün Vodafone Yanımda uygulamasına girerek 60 Dakikalık internet seçme hakkı doğacaktır.

Paket ile birlikte verilen ve her gün tekrar tekrar seçilen bu internet hakları ücretsizdir.

5 te 5 paketi aboneliği alan aboneler,bu haklarını Youtube & İzlesene’de data kullanımı için kullanabilirler.

Paket kapsamında seçilen 60 dakikalık ücretsiz internet hakkı faturasız için her gün 00:00’dan o gün 23:59’a kadar geçerlidir.

Paket kapsamında seçilen 60 dakikalık internet hakkının kullanımı onay sms’inin ardından başlar.

Paket kapsamında seçilen 60 dakikalık internet haklarınının kullanım yönleri aşağıdaki gibidir:

- 5 te 5 1 saatlik video: Mobil youtube ve izlesene kullanımına yönelik olarak hem youtube.com, izlesene.com sitelerinde hem de ilgili içeriklerin akıllı telefon uygulamalarına erişimde geçerli olmak üzere abonelerimize sunulan data paketidir.

- Youtube ve İzlesene’ye ait URL'ler üzerinen çalışan profil gezme, durum bilgisi güncelleme gibi tüm aktiviteler paket kapsamında 60 dakikaya kadar ücretsiz olarak kullanılabilecektir. Youtube ve İzlesene’de yer alan, Youtube ve İzlesene dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar (resim, video, oyun...vb.) paket kapsamında sunulan internet faydasından düşmeyecektir, kullanıcının standart data tarifesinden ücretlendirilir.

Faturasız aboneler için kampanya kapsamındaki 60 dakikalık kullanım, gün içerisinde ilgili internet sitesine girildiğinde yada mobil uygulamaya girildiğinde devreye girecektir. Yani, seçilen hak başladığı andan itibaren 1 saat sonrasında bitmeyecek, gece 23:59’a kadar ilgili sitede kullanım yapıldığında kullanılacaktır.

Paket kapsamında seçilen ücretsiz 60 dakikalık hakların aynısı aynı gün içinde tekrar alınamaz/seçilemez.

Paket kapsamında seçilen 60 dakikalık internet hakkı bir sonraki döneme/güne devretmez.

Secilen 60 dakikalık hakkın %80 ve %100’ü bittiğinde abonelere bilgi verilecektir.

Paket kapsamında seçilen 60 dakikalık internetin tamamı aynı gün içerisinde 23:59’a kadar bitmezse kalan dakikalar abonenin bakiyesinden silinecektir. 00:00 itibariyle yeni 60 dakikalık internet seçme hakkı verilecektir.

60 Dakikalık internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasızlar için 60 saniyedir.

Bu paketten kullanım yaparken, faturasız aboneler 60 saniye içerisinde abone 100KB'ın altında kullanım yaparsa, kullanımları dakika internet haklarından ücretlendirilmez.

60 dakikalık internet hakları ile en fazla kullanılabilecek internet kullanım limiti her gün için 2 GB’dır. 2 GB’a ulaştığında abonenin kalan dakika internet hakları silinir. Kullanım limitine ulaşılması durumunda abonenin başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

Kampanya kapsamında seçilen 60 dakikalık internet hakları abonenin diğer hak kazandığı promosyonlarından sonra ilk önceliklidir. Mesela, abone 1 GB internet promosyonu varken ve 5 te 5 1 saatilik video saati seçmişken Youtube’da kullanım yaparsa 1 GB’lık internet promosyonu kullanılır. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

Abone 26 yaşını doldurdugu anda kampanya katılımı sona erer ve kampanya faydaları otomatik olarak sona erer.

Kampanyaya giriş anlık olup, iptal talebi alındıktan sonra çıkışlar dönem sonu itibariyle gerçekleşir. Abone ilgili dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir.

Kampanyaya dahil olduktan sonra kampanya geçerlilik dönemleri arasında, kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra kayıt iptali ; sebeke içi ve şebekeler arası geçiş (MNT ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil ) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

Faturasız hat aboneleri, kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri kullanım bakiyelerini bakiyelerini 7000 OZET servisinden ve Vodafone Yanımda uygulamasından ögrenebileceklerdir.

Ilgili kampanyaya katılan abonelerin 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır.

Kampanya yenilenmeden 3 gün önce aboneye yenileme ve kampanyadan çıkış alternatifleri hakkında bilgi verilir.

Kampanya abonenin talebine istinaden ilgili ayın sonunda iptal edilebilir.

Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanya, cihazın ve simkartın 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysa, 4.5G hızında kullanabilir.

5 te 5 paketinden cihaz 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilir. Vodafone 3G ve 4,5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK ya yasal kurallar cercevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

 

Hepsiburada.com

 

Kampanya 14.08.2017-04.08.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yalnızca Vodafone 5te5 paketi sahibi aboneleri faydalanabilir.

Bu kampanyadan her bir Vodafone 5te5 paketi sahibi abone yalnızca 1 kere faydalanabilir.

Vodafone 5te5 paketi sahibi abonelerine hepsiburada.com websitesi üzerinden yapılacak oyun ürünleri alt kategorilerindeki alışverişlerde %25’e varan indirim sunulacaktır.

İndirim satıcının Hepsiburada olduğu seçili Dell Alienware Notebook’lar, Logitech Gaming Kulaklık, Kingstan Hafıza kartı, Logitech Hoparlör, Seagate USB, Sandisk USB ve MSI Ekran Kartı ürünlerinde geçerlidir.

Kampanya şifresi, Vodafone Yanımda veya Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki Hepsiburada kampanya sayfasından “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak alınabilir.

Şifreler tek kullanımlıktır.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez ve kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır.

Kampanyadan aktif Vodafone 5te5 aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında hepsi burada tarafındna sağlanacak hizmet sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan vey satın alınan ürünler ile ilgili Vodafone’un herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Hepsiburada ve Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.'de saklıdır.

 

Lidyana.com

 

Kampanya 14.08.2017-04.08.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yalnızca Vodafone 5te5 paketi sahibi aboneleri faydalanabilir.

Bu kampanyadan her bir Vodafone 5te5 paketi sahibi abonesi yalnızca 1 kere faydalanabilir.

Vodafone 5te5 abonelerine Lidyana.com üzerinden satılan Supermassive eSpor takımının markalı ürünlerinde %50 indirim uygulanır.

Kampanya şifresi, Vodafone Yanımda veya Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki Lidyana.com kampanya sayfasından “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak alınabilir. Vodafone aboneleri aldıkları şifreyi Lidyana.com sitesindeki sepet sayfasında yer alan Çek/Promosyon Kodu Kullan butonuna tıklayarak ekleyebilir ve kampanyadan faydalanabilir.

Şifreler tek kullanımlıktır.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez ve kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır.

Kampanyadan aktif Vodafone 5te5 paketi sahibi aboneler yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan veya satın alınan ürünler ile ilgili Vodafone‘un sorumluluğu yoktur.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Hepsiburada ve Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.'de saklıdır.

 

İninal

 

Kampanya 14.08.2017-04.08.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yalnızca Vodafone 5te5 paketi sahibi aboneler faydalanabilir.

Aboneler ININAL boşluk VF boşluk ininal kart barkod numaralarına 7889'a göndererek kartlarına ücretsiz olarak 10TL yükleyebilir.

İninal barkod numarası olmayan kullanıcıların ilk öncelikle ininal uygulamasını indirerek barkod numarası oluşturması gerekmektedir.

Barkod numarası oluşturulan kartın arka yüzünde sol alt köşesinde yer almaktadır.

İninal kartl. Türkiye ve yurtdışında, kredi kartının geçtiği tüm site ve oyunlarda geçerlidir.

Bu kampanyadan her bir Vodafone 5te5 paketi sahibi abone yalnızca 1 kere faydalanabilir.

Ininal kart kampanyası aylık 5000 kullanıcı ile sınırlıdır Bu limit dolduğunda talep yapan aboneye uyarı mesajı gelir ve bir sonraki ay kart bakiyesi almaya yönlendirilir.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez ve kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır.

Kampanyadan aktif Vodafone 5te5 paketi sahibi aboneler yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Inınial ve Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.'de saklıdır.

 

Çekiliş

 

Bu kampanya Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 24.07.2017 tarihli ve 58259698-255.01.02-1562/1906-4366 sayılı izni ile 14.08.2017 (00:01)

22.08.2017 (23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde, 5’te 5 paketi için 5TE5 yazıp, 5’te 5 Ekstra paketi için 5TE5E yazıp 3636’ya ücretsiz mesaj göndererek, mağazalardan, Vodafone Yanımda uygulamasından www.vodafone.com.tr ‘den, veya 542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak aylık paketlerden herhangi birini satın aldıklarında, aylık 5’te 5 ve 5’te 5 Ekstra paket üyelikleri için 1 çekiliş, (Paket üyelikleri 1 aylık olup (tüm vergiler dahil) 5’te 5 paketi üyeliği için aylık 9 TL/ 1 saatlik Youtube datası, 10 TL’lik İninal kodu, Supermassive E-spor takımının ürünlerinde geçerli indirim, 5’te 5 Ekstra paketi üyeliği için aylık 18 TL/ sınırsız Youtube datası, 10 TL’lik İninal kodu, Supermassive E-spor takımının ürünlerinde geçerli indirim paketi) Vodafone Freezone üyesi bireysel faturalı ve faturasız abonelere verilecektir. Çekilişte 25 kişi Supermassive E-spor takımından koçluk ikramiyesi (Tek günde oyun içindeki 5 farklı pozisyon için değerlendirme, Koçlardan pozisyonlar hakkında genel bilgileri ve püf nokta anlatımı ve Koçlardan o pozisyonun oyuncusu birlikte katılımcıların oyun analizini.) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 22.08.2017 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 22.08.2017 tarihinde www.vodafonefreezone.com internet adresinde yayınlanacaktır. Kampanya sadece 5’te 5 paketi veya 5’te 5 Ekstra paketi kampanyasından faydalanan aboneler katılabilecektir. Abonelik bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Paket üyelikleri 1 aylık olup (tüm vergiler dahil) 5’te 5 paketi üyeliği için aylık 9 TL/ 1 saatlik Youtube datası, 10 TL’lik İninal kodu, Supermassive E-spor takımının ürünlerinde geçerli indirim, 5’te 5 Ekstra paketi üyeliği için aylık 18 TL/sınırsız Youtube datası, 10 TL’lik İninal kodu, Supermassive E-spor takımının ürünlerinde geçerli indirim olarak ücretlendirilecektir.

Katılımcılardan gönderdikleri kısa mesaj için belirtilenen paket üyeliği ücreti dışında ekstra kısa mesaj ücreti alınmayacaktır ve paket bedelinin faturasız hatların bakiyesinden anında düşülecek ve faturalı hatların ilgili dönem faturasına yansıtılacaktır. Paket üyelikleri her paket yenilemesinden en geç 72 saat önce bilgilendirme mesajı gönderilecek ve paket üyeliği en geç 72 saat sonrasında yenilecektir. Paket üyeliğini iptal etmek için “IPTAL” boşluk, satın alınan paketin “ANAHTAR KELİMESİ” sms olarak 3636’ya (ücretsiz) gönderilmelidir. Kampanya tarihleri arasında hattını kapatan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanya hattı olan 3636’ya mesaj gönderimi ücretsizdir. Vodafone Faturalı ve Faturasız hatlardan 542'yi aramak; varsa tarifede bulunan dakika hakkından düşülmektedir. Dakika kullanım hakkı yok ise, sahip olunan tarifenin yurtiçi görüşme ücreti üzerinden dakika başına ücretlendirme yapılır. Bu çekilişe Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promos. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya katılımında katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

 

#VadiBenim Tweet Yarışması Katılım Koşulları ve Detaylar

 

VadiBenim tweet yarışmasına, #VadiBenim etiketiyle ile twitter hesabından tweet atan Vodafone’lular katılabilir.

Yarışma 14.08.2017 tarihi itibariyle başlayacak ve toplam tweet sayısı 20.000 olduğunda sona erecektir.

Kazananlar gelen 20.000 tweet arasından, Vodafone özel jürisi olan Supermassive takımı tarafından seçilecektir.

Özel Vodafone jürisi tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda en beğenilen 46 tweet sıralanır. Sırası ile en beğenilen tweetin sahibine MSI Dominator 602 XTR i7 oyun dizüstü bilgisayarı; en beğenilen 2-6. tweetlerin sahiplerine Razer Blackwindow Chrome klavye; 7-16. tweetler arasında Razer Mamba Tournament Ed Mouse; 17-26. tweetler arasındaki tweetlere Sehnheiser HD 471i Kulaklık; 27-46. Tweetlere Razer Goliathus Control Gravity Extended Mousepad hediye edilecektir.

Kazanan talihliler ile Vodafone Twitter hesabından özel mesaj yolu ile iletişime geçip adres, telefon, tc kimlik bilgileri istenecektir. 3 gün içerisinde cevap vermeyen talihliler hakkını kaybetmiş olacaktır ve hak yedek talihliye geçecektir. VF’nun talep ettiği bilgileri yanlış veya geçersiz bilgi veren asıl talilinin hakkı yedek talihliye geçecektir.

Yarışmaya Vodafone çalışanları ve 3. Partiler katılamayacaktır.

Ödüller Supermassive’in oyuncularının değerlendirmesiyle yapılacak sıralamaya göre en yaratıcı ve beğenilen tweete verilecektir.

Genel ahlak ve adaba aykırılık taşıyan tweetler yarişmaya dahil edilmeyecektir. Vodafone, kendisi ve markaları hakkında hakaret içeren paylaşımları ve yorumları silme ve yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.

Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

Katılımcı Twitter’da paylaşılan içeriğin özgün ve kendisine ait olduğu ve telif haklarına ilişkin tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul eder.

Talihlilerin seçilebilmesi için twitter hesaplarının halka açık olması gerekmektedir. Açık olmayan hesaplar Supermassive değerlendirme listesine giremeyecektir.

Yarışma katılım koşullarının tam ve doğru şekilde sağlanmadığının tespiti halinde, yarışma katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler.

Kazananlar yarışma sona erdikten sonra, 1 hafta içerisinde FreeZone websitesinde ve sosyal medya hesaplarında duyurulacak olup, ödülün kazanılması halinde Vodafone twitter hesabından kazananlar ile iletişime geçilecektir.

Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.

Vodafone yukarıda belirtilen tüm bu katılım koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

 

Vodafone Freezone 5'te 5 Paketleri Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Vodafone Freezone 5'te 5 Paketleri Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: vodafone, vodafone kampanyaları, operatör kampanyaları, vodafone freezone kampanyaları, vodafone freezone, bedava internet, vodafone bedava internet, vodfone 5 de 5, vodafone vadibenim, freezone vadibenim, freezone 5 te 5 oyun paketleri, freezone oyun paketleri, #vadibenim tweet, tweet, vodafone tweet,

© Copyright 2019