Bilyoner.com BMW ve iPhone X Çekilişi

  • 2018-01-20 23:17:51 günü eklendi
  • 423 defa incelendi
  • google ara
Bilyoner'li Olanlara 2018 Model Kampanya..! İddaa, Milli Piyango ve Spor Toto heyecanını Bilyoner.com'da yaşayanlar, 2 adet 2018 model BMW 218i Coupe ve 10 iPhone X'ten birini kazanma şansı yakalıyor..! 19 Ocak - 19 Mart 2018 tarihleri arasında kampanyaya katıl, Bilyoner.com'dan yapacağın her 3 TL'lik iddaa, Spor Toto ve Milli Piyango harcaması için 1 çekiliş hakkı kazan. Her oyunda şansını artır, bu müthiş fırsatı kaçırma..!

 

Kampanya Detayları

 

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi'nin 11.01.2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.417 izni ile Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

Kampanya 19.01.2018 (saat 12:00) – 19.03.2018 (saat23:59) tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde ücretsiz www.bilyoner.com internet sitesine veya bilyoner.com mobil platformlarına ücretsiz giriş yapan bilyoner.com üyelerine kampanya katılım butonuna bastıktan sonra, 3 TL ve katları tutarında (Her 3 TL'ye 1 çekiliş hakkı) yaptıkları tüm iddaa veya Spor Toto kuponları veya satın aldıkları Milli Piyango biletlerine çekiliş hakkı verilecektir.

İptal edilen kuponlar çekilişe dahil edilmeyecektir.

Çekiliş 28.03.2018 Saat:11:00'de Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş. Toplantı Salonu. Gökkuşağı Sk. No.15 / 1, 4.Levent Beşiktaş-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.

Yapılacak çekiliş sonucunda; 2 Adet 202.478,93 TL değerinde 2018 Model BMW 218i Coupé LCI Araç, 10 adet 6.099,00 TL değerinde iPhone X 64 GB Telefon (Hat ve Kart Hariçtir) verilecektir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır

Kampanya bitiş tarihinde bilyoner.com üyeliğinin aktif olması gerekmektedir. Üyeliğini iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Türkiye'de İkamet eden yabancı uyruklu vatandaşların tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda, ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmesi zorunludur.

Çekilemeyen tutar ile oynanan kuponlar ve satın alınan Milli Piyango biletleri kampanyaya dahildir.

Kampanya süresince oynanan tüm iddaa, Spor Toto kuponları ve satın alınan Milli Piyango biletleri çekilişe dahil edilecektir.

Üyeler aldıkları biletleri www.bilyoner.com internet adresindeki hesaplarından sorgulayabilir, aldıkları biletlerin e-posta adreslerine ücretsiz olarak gönderilmesini isteyebilirler. Ayrıca üyeler talepte bulunurlar ise satın aldıkları her biletin bilgisi cep telefonlarına sms olarak gönderilebilir, söz konusu sms ücretleri operatörlerin standart tarifesi üzerinden kullanıcıların cep telefonu faturasına yansıtılır.

Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş, Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. Ltd. Şti çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş sonuçları 03/04/2018 tarihinde Fanatik gazetesinde ilan edilecektir. Kazanlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi'ne başvurulmalıdır.

Bu kampanyaya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

 

Bilyoner.com BMW ve iPhone X Çekilişi

Yeni Yorum Yap

Bilyoner.com BMW ve iPhone X Çekilişi Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: hobi eğlence kampanyaları, bilyoner.com, bilyoner.com fırsatları, bmw 218i, iphone, iphone X, çekiliş, iddaa kuponu, otomobil kazandıran çekilişler, cep telefonu kazandıran çekilişler, iphone kazandıran çekilişler, milli piyango, spor toto, bilyoner.com iddiaa, bilyoner.com sayısal toto, bilyoner.com milli piyango, bilyoner.com çekiliş, bilyoner bmw çekiliş, bilyoner iphone x çekiliş,

© Copyright 2019