Metro Toptancı Marketler'de 30 TL Bonus

  • 2018-01-20 22:50:08 günü eklendi
  • 363 defa incelendi
  • google ara
18 - 31 Ocak 2018 tarihleri arasında Metro Toptancı Marketlerde 300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL Bonus kazanılacaktır..! Katılmak için ilk harcamadan önce METRO yazıp 3340'a SMS gönderin ya da BonusFlaş'tan "HEMEN KATIL" butonuna tıklayın.

 

DİĞER BİLGİLER

 

Bonus üyesi Metro Toptancı Marketler'de Garanti Bankası Posundan tek seferde gerçekleştirilecek 300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL Bonus.

Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonu tıklanmalı veya “METRO” yazarak 3340'a SMS gönderilmelidir.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanıp tüm kampanya şartlarını yerine getirmesi halinde maksimum 30 TL Bonus kazanabilir.

SMS veya BonusFlaş kanalı ile kampanyaya katılması durumunda en fazla bir kanaldan en fazla 30 TL bonus kazanabilir.

SMS veya BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılmadan yapılan harcamalar kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.

Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler işlemler dahildir. Kampanyaya ödül puan kullanımları, tütün/içki ürünü alışverişleri ve kontör alışverişleri kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılan Bonus sahiplerinin kendi kart bilgileri ile uygulamaya giriş yapmaları, SMS ile kampanyaya katılan kart sahiplerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.

Kampanya dahilinde kazanılan Bonus'lar 3-11 Şubat 2018 tarihleri arasında kullanılabilir14 Şubat 2018 tarihinde kullanılmayan bonuslar geri alınır.

SMS ve BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar kampanyaya dahil olacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları kampanyaya dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.

Kampanyaya sadece Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Business, Easy, Bonus Business American Express, Bonus Genç ve Paracard dahildir.

Kampanyaya diğer ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Money Bonus, Kontör ve sanal kartlar dahil değildir.

Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.

BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.

Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları, kart bilgileri ile giriş yapmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekmektedir veya EVET yazıp bir boşluk bırakıp METRO yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu kartlar için katılım ücreti 2,99 TL ‘dir.

Kampanyaya katılım için; ilk harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri METRO yazıp 3340'a, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, ING Bonus sahipleri 2205'e, ABank Bonus sahipleri 4055'e, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404'e SMS göndermelidir. Fibabank Bonus kart sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.

Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Gönderilen SMS‘ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Garanti Bankası ve Metro kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

 

3 - 11 Şubat 2018

 

Metro Toptancı Marketler'de 30 TL Bonus

Yeni Yorum Yap

Metro Toptancı Marketler'de 30 TL Bonus Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: bonus, bonus kampanyaları, bonus puan, bonuspuan, kredi kartı kampanyaları, metro market fırsatları 2018, bonus metro market kampanyaları 2018, bonus metro market, bonusflaş metro market kampanyası, bonusflaş,

© Copyright 2019