Axess'ten Sömestir'e Özel 50 TL ChipPara 2018

  • 2018-01-19 22:57:11 günü eklendi
  • 319 defa incelendi
  • google ara
19 Ocak - 5 Şubat 2018 arasında kayıt olduktan sonra giyim, oyuncak, kırtasiye, elektronik, seyahat ve konaklama sektörlerinde Axess poslarından yapacağınız her 100 TL üzeri işleme 10 TL, toplamda 40 TL chip-para..! Üstelik Axess Mobil'den katılırsanız 10 TL chip-para daha kazanma fırsatı..! Katılmak için YARIYIL yazıp 4566'ya SMS gönderin veya Axess Mobil'den "Hemen Katıl"a tıklayın..!

 

Kampanya Detayları

 

19 Ocak - 5 Şubat 2018 tarihleri arasında kampanyaya kayıt olan müşterilerin oyuncak, giyim, kırtasiye, elektronik, seyahat, ulaşım ve konaklama sektörlerinde Axess POS'larından yapacakları her 100 TL ve üzeri işleme 10 TL, toplamda 40 TL chip-para verilecektir.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından YARIYIL yazıp 4566’ya SMS göndermesi veya Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir.

Axess Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılan ve kampanya kapsamında 40TL kazanmayı hak eden müşterilere 10 TL daha chip-para hediye edilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyaya Axess Mobil’den katılmışsa en fazla 50TL; diğer kanallardan katılmışsa en fazla 40 TL chip-para kazanabilir.

Hak edilen chip-paralar işlem anında harcamanın yapıldığı karta yüklenecektir. Axess Mobil kanalından katılarak 10TL daha chip-para hakkı kazanan müşterilerin, Axess Mobil’e özel kazandıkları 10 TL chip-para ise 7 Şubat 2018’de yüklenecektir.

Chip-paraların kullanım süresi 7 gündür.

İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para geri alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.

Aynı gün, aynı işyerinden yapılacak 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.

Bireysel Axess ve Wings kredi kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.

Free kart, Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.

Kampanya kapsamındaki sektörlerde internet üzerinden yapılan alışveriş işlemleri kampanyaya dahildir.

Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Axess'ten Sömestir'e Özel 50 TL ChipPara 2018

Yeni Yorum Yap

Axess'ten Sömestir'e Özel 50 TL ChipPara 2018 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: axess, axess kampanyaları, chippara, chip-para, chip para, kredi kartı kampanyaları, yarıyıl tatili fırsatları 2018, sömestir kampanyaları 2018, axess sömestir tatili, axess sömestir kampanyası,

© Copyright 2019