Armağan Oyuncak'tan Bonus'lulara Özel 15 TL Armağan Bonus

  • 2018-01-18 22:41:59 günü eklendi
  • 289 defa incelendi
  • google ara
Şimdi Oyun Zamanı..! 19 Ocak - 2 Şubat 2018 tarihleri arasında Armağan Oyuncak'tan tek seferde 150 TL üzerinde alışveriş yaparak 15 TL bonus kazanabilirsiniz. Bonus geçerlilik tarihi 19 Ocak - 5 Şubat 2018.

 

Diğer Bilgiler

 

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 19 Ocak - 2 Şubat 2018 tarihleri arasında Armağan Oyuncak mağazalarından yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL Armağan bonus kazanın.

Kampanya Armağan Oyuncak mağazalarından Garanti bankası posundan tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri ödemelerde geçerlidir. Bonus ödül kullanımları ve www.armagan.com.tr'den yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden "HEMEN KATIL" butonu tıklanmalıdır.

Kazanılan Bonus'lar alışveriş anında kartınıza yansır ve 5 Şubat 2018 tarihine kadar sadece Armağan Oyuncak mağazalarında kullanılabilir. 6 Şubat 2018 itibariyle kullanılmayan bonus geri alınacaktır.

Bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 15 TL Armağan bonus kazanabilir.

Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.

 

Armağan Oyuncak'tan Bonus'lulara Özel 15 TL Armağan Bonus

Yeni Yorum Yap

Armağan Oyuncak'tan Bonus'lulara Özel 15 TL Armağan Bonus Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: armağan oyuncak, bonus, bonusflaş, kredi kartı kampanyaları, bonus kampanyaları, bonus flaş kampanyaları, armağan oyuncak kampanyaları, oyuncak kampanyaları, armağan bonus, armağan oyuncak bonus,

© Copyright 2019