Axess Ocak'ta Fatura Talimatlarına 100 TL Chip-Para

  • 2018-01-07 18:34:36 günü eklendi
  • 282 defa incelendi
  • google ara
Axess ile vereceğiniz yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatlarınızdan 100 TL'ye varan chip-para kazanabilirsiniz..! Ocak ayında verdiğiniz tüm yeni fatura talimatlarınız için, FATURAC yazıp 4566'ya gönderin, 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL , 6 ve daha fazla fatura için tam 100 TL chip-para kazanma fırsatı yakalayın..! Talimatlarınızı Akbank Direkt İnternet, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Şubelerinden verebilirsiniz.

 

Kampanya Detayları

 

Axess, Axess exi26 ve Free asıl kartınız ile bu kampanyadan 1-31 Ocak 2017 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında birden fazla kartınız varsa minimum bir talimatın Axess veya Free kartınızda olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında Axess, Axess exi26 ve Free kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL, 6 ve daha fazla yeni fatura için tam 100 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Kampanya müşteri bazındadır. Ocak ayı boyunca kampanyaya dahil olan kartlarınızla vereceğiniz tüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 100 TL chip-para kazanırsınız.

Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 2 Şubat’ta kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.

Ödül sadece yeni vereceğiniz talimatlar için geçerli. Kredi kartından otomatik fatura ödeme talimatını iptal edip yeniden talimat verdiyseniz veya banka hesabına tanımlı fatura ödeme talimatını iptal edip kredi kartınızdan talimat verirseniz kampanyadan yararlanamazsınız.

Hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan ödül kazanıp, 6 ay içinde talimatınızı iptal etmeniz durumunda chip-para geri alınır.

Otomatik Ödeme talimatı verdiğiniz faturaların tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir.

Aksi takdirde chip-para/mil puanlarınız taahhüt sonunda geri çekilecektir.

Free ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,84 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.

Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.

Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmamaktadır.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için 31 Ocak 2018'e kadar KAMPANYAYA KATIL butonuna tıklamanız veya FATURAC yazıp 4566’ya SMS göndermeniz yeterli. Kampanya katılımınız, kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt olduğunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Katılım için gönderdiğiniz SMS’ler; tüm operatörler tarafından 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.

Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Axess Ocak'ta Fatura Talimatlarına 100 TL Chip-Para

Yeni Yorum Yap

Axess Ocak'ta Fatura Talimatlarına 100 TL Chip-Para Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: axess, axess kampanyaları, chippara, chip-para, chip para, kredi kartı kampanyaları, otomatik ödeme, otomatik ödeme talimatı, axess otomatik ödeme,

© Copyright 2019