Opet Cinemaximum Sinema Bileti Kampanyası

  • 2018-01-06 09:01:19 günü eklendi
  • 432 defa incelendi
  • google ara
Romantizm arayanlara Opet'ten müjde..! Romantizmden komediye, 3D filmler dahil tüm Cinemaximum biletleri 3 büyük şehirde 12 TL, diğer tüm illerde sadece 10 TL'ye anlaşmalı Opet istasyonlarında..! Üstelik Yakıt Alma Şartı da Yok..!

 

Kampanya Detayları

 

12 TL’ye satılan davetiyeler, premium sinemalar (Kanyon,Zorlu Center,Akasya ve Nişantaşı City’s AVM’lerindeki) hariç, tüm Cinemaximum’larda; VIP, Gold ve Tempur  salonlar ile IMAX, IMAX 3D, ScreenX, MPX, D-Box, ve 4DX teknolojileri hariç, 2D ve 3D dahil tüm filmlerde, davetiye üzerinde belirtilen tarihe kadar geçerlidir. 

10 TL’ye satılan davetiyeler,  İstanbul, İzmir ve Ankara haricindeki diğer illerde yer alan tüm Cinemaximum’larda; VIP, Gold ve Tempur  salonlar ile IMAX, IMAX 3D, ScreenX, MPX, D-Box, ve 4DX teknolojileri hariç, 2D ve 3D dahil tüm filmlerde, davetiye üzerinde belirtilen tarihe kadar geçerlidir. 

Her davetiye tek kişilik ve tek girişliktir, Cinemaximum gişe görevlisine teslim edilerek sadece bilet gişesinde yer bileti ile değiştirilir. 

İnternet veya telefon üzerinden yapılan rezervasyon veya satın alımlar ile gala yahut özel film gösterimlerinde geçerli değildir. 

Yaş sınırı bulunan filmlerde, geçerli yaş kategorilerinde olan misafirler tarafından kullanılabilir. Satın alınan Cinemaximum biletleri paraya çevrilemez ve iade edilmez. 

Kampanya detaylarına opet.com.tr adresinden, film,seans,iletişim bilgilerine cinemaximum.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Opet Cinemaximum Sinema Bileti Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Opet Cinemaximum Sinema Bileti Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: opet, opet kampanyaları, opet cinemaximum, cinemaximum, bedava sinema bileti, cinemaximum bedava bilet, hobi eğlence fırsatları, akaryakıt kampanyaları, opet lpg, lpg, otogaz, opet otogaz,

© Copyright 2019