Yapı Kredi İnternet Bankacılığı İphone 6S ve GoPro Hero 4 Fırsatı

  • 2016-08-09 21:49:14 günü eklendi
  • 1495 defa incelendi
  • google ara
Yapı Kredi internet bankacılığını 5 Ağustos - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında kullananlara 10 adet İphone 6S ve 20 adet Go Pro Hero kamera kazanma şansı

Üstelik yapacağınız her işlem ile ekstra çekiliş hakkı kazanın!

Yapı Kredi Mobil Şubemize T.C . Kimlik Numaranız veya Kullanıcı Kodunuz ile giriş yapabilirsiniz.

Bireysel internet şubesi şifreniz ile bireysel mobil şubeye giriş yapabilirsiniz.İnternet/Mobil Şube şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre oluşturabilirsiniz.

Kazanma Şansını Artırma Yolları

Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne Kullanıcı Kodu, T.C. Kimlik Numarası veya kredi kartı bilgilerinizle girdiğinizde 1 çekiliş hakkı,
Yapı Kredi Mobil Şube’ye Kullanıcı Kodu, T.C. Kimlik Numarası veya kredi kartı bilgilerinizle girdiğinizde 1 çekiliş hakkı,
Para Transferleri (EFT, Havale, Cebe Havale), Ödemeler (Faturalar, Kredi Kartı Borç Ödeme, Hazır Kart TL Yükleme, MTV Ödeme), Yatırım İşlemleri (Döviz/Altın Alış-Satış, Vadeli Hesap Açılışı, Fon Alış/Satış), Kredi Kartı İşlemleri (Sanal Kart Tanımlama, Sanal Kart Limit Tanımlama) ve Kredi İşlemleri (Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu, Konut Kredisi Başvurusu, Taksit Ödeme) işlemlerinden herhangi birini yaptığınızda her bir işlem için 1 çekiliş hakkı olmak üzere 18’e kadar çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.
Kampanyadan toplamda 20 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Kampanya Şartları

Kampanya, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 29.07.2016 tarih ve 58259698-255.01.02.1850-6120 sayılı izni ile 05.08.2016 (saat: 00.01) – 30.09.2016 (saat: 23.59) tarihleri arasında Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde Yapı ve Kredi bankası A.Ş.‘ye ait Bireysel İnternet Şube ve Bireysel Mobil Şube bankacılık kanallarının kullanımını arttırmak amacıyla, kullanıcı kodu veya TCKN ve şifresi ile www.yapikredi.com.tr adresinden Bireysel İnternet Şubesi'ne (ücretsiz) giriş yapan müşterilere 1 çekiliş hakkı, Bireysel Mobil Şubesi'ne (ücretsiz)  giriş yapan müşterilere 1 çekiliş hakkı, ayrıca Bireysel İnternet Şube ve Bireysel Mobil Şube’den yapacakları finansal işlemlerden Para Transferleri (EFT, Havale, Cebe Havale), Ödemeler (Faturalar, Kredi Kartı Borç Ödeme, Hazır Kart TL Yükleme, MTV Ödeme), Yatırım İşlemleri (Döviz/Altın Alış-Satış, Vadeli Hesap Açılışı, Fon Alış/Satış), Kredi Kartı İşlemleri (Sanal Kart Tanımlama, Sanal Kart Limit Tanımlama) ve Kredi İşlemleri (Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu, Konut Kredisi Başvurusu, Taksit Ödeme) herhangi birini yapan müşterilere yaptıkları her işlem için de 1’er çekiliş hakkı verilecektir.
Kampanyaya katılım; Bireysel İnternet Şubesine giriş yaparak 1, Bireysel Mobil Şubesine giriş yaparak 1, finansal işlem gerçekleştirenler için en fazla 18, toplamda 20 çekiliş hakkıyla sınırlıdır.
Çekiliş, 12.10.2016 tarihinde saat 12.00’de TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş.Levazım Mh. Korukent Sitesi D Blok Zemin Kat  Levent / İstanbul adresinde toplam katılımcı sayısının rakam hanelerini oluşturabilecek kadar numaralı topların çekilmesi suretiyle, noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir.
Yapılacak olan çekilişte; 10 kişiye Apple iPhone 6S 16 GB Gümüş Cep Telefonu (Hat ve Kart Hariçtir) (2.967,70 TL), 20 kişiye GoPro Hero4 Silver Edition Video Kamera (1.460,84 TL) hediye edilecektir.
Kampanya sadece Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel müşterilerine yöneliktir.
Kampanyaya katılım Bireysel İnternet Şubesine giriş yaparak 1, Bireysel Mobil Şubesine giriş yaparak 1, finansal işlem gerçekleştirenler için en fazla 18, toplamda 20 çekiliş hakkıyla sınırlıdır.
Kampanyaya Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Bireysel Mobil Şube'den yapılan katılımlar ücretsizdir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV vergileri dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Asil ve yedek talihliler 18.10.2016 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir.
İkramiye kazanan asil talihlilerin 02.11.2016, yedek talihlilerin ise 17.11.2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.
Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. 

 

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı İphone 6S ve GoPro Hero 4 Fırsatı

Yeni Yorum Yap

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı İphone 6S ve GoPro Hero 4 Fırsatı Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: Yapı Kredi, Yapı Kredi İnternet Bankacılığı, Yapı Kredi Mobil Şube, İphone 6S kazandıran kampanyalar, iphone kazanma şansı,

© Copyright 2018