Tchibo'dan Worldcard'lılara Özel 25 WorldPuan 2018

  • 2018-01-01 22:00:06 günü eklendi
  • 304 defa incelendi
  • google ara
Worldcard ile 1 - 31 Ocak 2018 tarihleri arasında www.tchibo.com.tr'den toplam 150 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 15 TL değerinde Worldpuan hediye..! Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden Yapı Kredi kredi kartları ile yapılan katılımlarda ise 10 TL değerinde ek Worldpuan hediye edilecek olup bir müşteri toplamda en fazla 25 TL Worldpuan hediye edilecektir.

 

Kampanya Detayları

 

Yapı Kredi World ile 1-31 Ocak 2018 tarihleri arasında www.tchibo.com.tr’den toplam 150 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 15 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir. 

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden Yapı Kredi kredi kartları ile yapılan katılımlarda ise 10 TL değerinde ek Worldpuan hediye edilecek olup bir müşteri toplamda en fazla 25 TL Worldpuan kazanılabilecektir. 

Kampanya sadece Tchibo web sitesinden yapılacak alışverişler için geçerli olup, her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir. 

Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka ve Vakıfbank Worldcardlar dahildir. 

Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, banka kartları ile yapılan alışverişler ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler dahil değildir. 

Kampanyadan kazanılan puanlar 8 Şubat 2018 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 19 Şubat’dir. 

Yapı Kredi Kredi kart sahiplerinin kampanya katılımı için TCHIBO yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. 

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için TCHIBO yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir. 

Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için TCHIBO yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir. 

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılımlarda yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez, toplamda 25 TL puan kazanabilir. 

Yapı Kredi Cüzdan üzerinden lisanslı bankalara ait Albaraka, Vakıfbank Worldcardlar ile katılım yapılamaz. 

Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. 

Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından “Kampanyaya Katıl” butonuna basılmalıdır. 

Kampanya kapsamında Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kazanılan ek Worldpuan'lar 24 Şubat 2017 tarihine kadar yüklenecektir. 

Puanları son kullanım tarihi 7 Mart 2017‘dir. 

Kampanyaya tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. 

Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir.

 

Tchibo'dan Worldcard'lılara Özel 25 WorldPuan 2018

Yeni Yorum Yap

Tchibo'dan Worldcard'lılara Özel 25 WorldPuan 2018 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: Tchibo, World Card, Tchibo Kampanyaları, Hediye Puan, Yapı Kredi Cüzdan, World, Kredi Kart Kampanyaları, Worldcard Kampanyaları, Tchibo World Kampanyası, İnternet Kampanyaları,

© Copyright 2019