CardFinans MTV Kampanyası 2018

  • 2018-01-01 21:42:30 günü eklendi
  • 308 defa incelendi
  • google ara
Ocak ayı boyunca CardFinans kredi kartınız ile https://www.qnbfinansbank.com/vergi-kolay/ , www.gib.gov.tr, İnternet/Cep Şubemizden veya şubelerimizden yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 3 taksit fırsatı..!

 

Kampanya Detayları

 

İlgili dönem içerisinde tüm tek çekim ödemeler 3 taksite bölünecek olup, tek çekim ödeme opsiyonu bulunmayacaktır.

Ticari kredi kartı sahipleri taksit kampanyasından kart bazında, bireysel kredi kartı sahipleri ise müşteri bazında faydalanır. 

İnternet/Cep Şubemiz ve tüm QNB Finansbank Şubeleri üzerinden hesaptan da ödeme yapılabilir. Ancak bu ödemelerde taksit uygulaması geçerli olmayacaktır.

Bireysel ve ticari banka kartları, sanal kartlar, Enpara.com kredi kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılacak ödemeler taksit kampanyalarına dahil değildir.

Bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme; bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

 

CardFinans MTV Kampanyası 2018

Yeni Yorum Yap

CardFinans MTV Kampanyası 2018 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: motorlu taşıtlar vergisi 2018, cardfinans motorlu taşıtlar vergisi, mtv taksit fırsatları, internet kampanyaları, cardfinans, cardfinans kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, vergi kampanyaları, mtv, mtv 3 taksit, cardfinans mtv 3 taksit, motorlu taşıtlar vergisi taksit, cardfinans mtv, cardfinans mtv taksit,

© Copyright 2019