Petrol Ofisi'nden Axesslilere 50 TL Chip Para 2018

  • 2018-01-01 21:26:38 günü eklendi
  • 363 defa incelendi
  • google ara
Axess'e özel 1 Ocak - 15 Şubat 2018 tarihleri arasında kampanyaya dahil PETROL OFİSİ istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4'üncü 100 TL ve üzeri akaryakıt veya oto gaz harcamalarına, yine akaryakıt veya oto gaz alımlarında Axess Mobil'den katılım ile geçerli toplam 50 TL chip-para hediye..! SMS ile kampanyaya katılımda 30 TL chip para hediye..!

 

Kampanya Katılım Koşulu

 

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin; Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklanarak veya Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından bir kez “PO " yazıp 4566’ya SMS ile göndermesi gerekmektedir”

Kazanılan chip-paralar 22 Şubat 2018’e kadar kampanyaya katılan Axess üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
 

Kampanya Detayları

 

1 Ocak - 15 Şubat 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız dördüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamanıza, Axess Mobil’den katılım ile toplam 50 TL chip-para! SMS ile katılımda 30 TL chip para kazanma imkanı.

Kazanılan chip-paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Şubat 2018 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Kullanılmayan chip-paralar 23 Şubat 2018 tarihinde silinecektir.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin; AXESS MOBİL‘den HEMEN KATIL butonu tıklanmalı veya Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarasından bir kez “ PO “ yazıp 4566’ya SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Aynı gün içerisinde yapılan 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.

Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri PETROL OFİSİ istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess asıl ve ek kartlar faydalanabilir.

Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan Axess Mobil ile kayıt olması halinde bir defa en fazla 50 TL, SMS ile kayıt olması halinde 30 TL chip-para kazanabilir.

Tüzel müşteriler Axess Mobil uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566’ya SMS göndererek katılabilir, kampanyadan en fazla 30 TL chip-para kazanabilir.

Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olması gerekmektedir.

Şahıs şirketi sahipleri; bireysel ve ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir.

Kampanya şartlarına uygun her bir işlemden sonra; yapılan işlemin kaçıncı geçerli işlem olduğu bilgisi müşteri slip nüshasında belirtilecek ve kampanyaya kayıt için kullanılan cep telefonuna SMS gönderilerek müşteriye bilgilendirme yapılacaktır.

Kampanya dışında kazanılmış chip-paralar kullanılarak yapılan akaryakıt/otogaz alımları kampanya kapsamında değildir.

İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.

Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.

Kazanılan chip paralar Mil puana dönüşmemektedir.

Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.

Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Akbank T.A.Ş. ve PETROL OFİSİ A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Petrol Ofisi'nden Axesslilere 50 TL Chip Para 2018

Yeni Yorum Yap

Petrol Ofisi'nden Axesslilere 50 TL Chip Para 2018 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: po, po kampanyaları, akaryakıt kampanyaları, lpg, otogaz, axess, axess kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, axess mobil, axess petrol ofisi, axess mobil petrol ofisi, petrol ofisi, petrol ofisi kampanyaları,

© Copyright 2019