Gratis Yılbaşı İndirimleri 2018

  • 2017-12-21 21:23:33 günü eklendi
  • 739 defa incelendi
  • google ara
Gratis'te Yılbaşı İndirimi Başladı..! 31 Aralık 2017 tarihine kadar Max Factor makyaj, Himalaya tüm ürünler ile Loreal Paris, Nivea, Diadermine yüz bakım ürünlerinde %50 İNDİRİM; Absolute, Newyork, Sleek, Note makyaj ürünlerinde %40 İNDİRİM + Gratis Kart'a ek %10 İNDİRİM; The Balm, Wet'n Wild, Maybelline, Loreal Paris, Flormar, Golden Rose makyaj ile parfüm çeşitlerinde, seçili şampuan, saç bakım, ağız bakım ürünlerinde %40 İNDİRİM ve birçok indirim fırsatı..! KATALOG AŞAĞIDADIR.

 

GRATİS HAKKINDA

 

Sedes Holding bünyesinde yer alan ve kişisel bakım sektöründe faaliyet gösteren Gratis, kişisel bakım sektör liderliğini sürdürüyor. Tamamı yerli sermayeli olan ve 5 yıl gibi kısa bir sürede sektörünün en bilinir markası olma başarısını yakalayan Gratis, gerek ürün çeşitliliği, gerek uygun fiyatları ve gerekse şaşırtıcı kampanyaları ile başta kadınlar olmak üzere tüm tüketiciler genelinde en sevilen kişisel bakım marketi markaların başında yer alıyor.

Yatırımlarında cadde ve alışveriş merkezleri arasında son derece dengeli bir seyir izleyen Gratis, sektörde cadde ve AVM mağazacılığı formatını en dengeli kullanan marka oldu. Yaşamın vazgeçilmez unsurları haline gelen alışveriş merkezleri içindeki mağazalara da yatırım yapan Gratis şu an 98 alışveriş merkezinde de hizmet veriyor. Bin 500'ü aşan bir istihdama ulaşan Gratis'in tüm mağaza çalışanları kadınlardan oluşuyor. Bu doğrultuda Gratis, kadın istihdam oranlarıyla da sektörde fark yaratıyor.

Türkiye'nin 1 numaralı kişisel bakım marketi(*) unvanına sahip olan Gratis, renkli kozmetik, cilt bakım ve kişisel bakım alanları dâhil 12 ana kategoride geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet veriyor. Gratis ayrıca Türkiye'ye getirdiği ve yalnızca Gratis'te bulunan ithal markalarla da tüketicilerin dikkatini çekiyor. Bugüne kadar bin adedi aşkın ürünü kendi markası altında sunan Gratis, kendi markaları dâhil olmak üzere 100'lerce marka ve 10 binden fazla ürünü tüketicilerle buluşturuyor.

 

Gratis Yılbaşı İndirimleri 2018
Gratis Yılbaşı İndirimleri 2018

Yeni Yorum Yap

Gratis Yılbaşı İndirimleri 2018 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: gratis kart, gratis kart indirimleri, gratis 22-31 aralık 2017 indirimleri, gratis hafta sonu indirimleri, kozmetik kampanyaları, gratis en güzel indirim fırsatları, 22-31 aralık gratis hafta sonu indirimleri, gratis katalog, gratis, gratis indirimleri, yılbaşı kampanyaları, gratis yılbaşı kampanyaları, yeni yıl 2018, yılbaşı 2018, yeni yıl indirimleri, yılbaşı indirimleri,

© Copyright 2019