Vodafone Galaktik Paketleri Kampanyası

  • 2017-12-21 20:57:11 günü eklendi
  • 376 defa incelendi
  • google ara
Vodafone FreeZone, dünyayla aynı anda Türkiye'de de vizyona giren "Star Wars: Son Jedi" filmine özel olarak tasarladığı Vodafone FreeZone Galaktik Paketleri ile genç abonelerinin Star Wars heyecanını artırıyor. Galaktik Paketleri'nden alan FreeZone'lular, Star Wars çekimleri için İrlanda'da kullanılan lokasyonları gezme, hediye sinema bileti ve Star Wars markalı ürünlerde indirim gibi pek çok ayrıcalıktan faydalanabiliyor. Galaktik Paket sahipleri ayrıca, çekilişle, drone'dan ışın kılıcına, Star Wars temalı yüzlerce hediyeden birini kazanma şansı yakalıyor.

 

DİĞER BİLGİLER

 

Vodafone, "Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa" sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone çatısı altında, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Star Wars hayranı genç abonelerini mutlu edecek bir kampanyaya imza atıyor. Vodafone, dünyayla aynı anda Türkiye'de de vizyona giren "Star Wars: Son Jedi" filmine özel olarak tasarladığı ve sınırlı süre geçerli olacak Vodafone FreeZone Galaktik Paketleri ile FreeZone'lu gençlere çeşitli ayrıcalık ve faydalardan oluşan benzersiz bir Star Wars deneyimi sunuyor.
 

İrlanda'ya seyahat şansı

 

Galaktik Paketleri'nden alan genç FreeZone'lular arasında yapılacak çekilişle 1 talihli çifte Star Wars filminin kült sahnelerinin çekildiği lokasyonları görmek üzere İrlanda'ya seyahat etme imkânı sunulacak. Ayrıca, FreeZone'lu gençlere Star Wars filmini bir arkadaşlarıyla birlikte izleyebilmeleri için 2 kişilik sinema bileti hediye edilirken; Vestel, bunlardanistiyorum, ToyzzShop gibi markaların Star Wars lisanslı ürünlerinde %30'a varan indirimler sağlanacak.
 

Drone'dan ışın kılıcına, Star Wars temalı yüzlerce hediye

 

Galaktik Paketleri ile gençlere yüzlerce Star Wars hediyesinden birini kazanma şansı da sunulacak. Buna göre, 5 kişiye Star Wars filmlerinden esinlenilerek tasarlanan drone, 100 kişiye Star Wars ışın kılıcı, 250 kişiye Star Wars figürüve 500 kişiye Star Wars USB'si hediye edilecek.
 

2 GB'ye kadar mobil internet

 

Galaktik S, Galaktik M ve Galaktik L olmak üzere 3 ayrı paket halinde ve ayda 5 TL'den başlayan fiyatlarla sunulan Vodafone FreeZone Galaktik Paketleri ile gençler 2 GB'ye kadar mobil internete sahip olabilecek. 
 

GALAKTİK S

 

500MB İnternet

1 ÇEKİLİŞ HAKKI

STAR WARS ÜRÜNLERİNDE FIRSATLAR

SÜRPRİZ HEDİYELER

5 TL
 

GALAKTİK M

 

1 GB İnternet

2 ÇEKİLİŞ HAKKI

1 Sinema Bileti

STAR WARS ÜRÜNLERİNDE FIRSATLAR

SÜRPRİZ HEDİYELER

9 TL
 

GALAKTİK L

 

2 GB İnternet

3 ÇEKİLİŞ HAKKI

2 Sinema Bileti

STAR WARS ÜRÜNLERİNDE FIRSATLAR

SÜRPRİZ HEDİYELER

15 TL

 

Vodafone Galaktik Paketleri Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Vodafone Galaktik Paketleri Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: vodafone, vodafone kampanyaları, operatör kampanyaları, vodafone freezone, vodafone freezone kampanyaları, galaktik kampanya, vodafone galaktik, vodafone freezone galaktik,

© Copyright 2019