Hummel Ayakkabı Aile ve Arkadaş Kampanyası

  • 2017-12-16 10:46:58 günü eklendi
  • 296 defa incelendi
  • google ara
Hummel, Aile ve Arkadaş Kampanyası başladı..! Dünyanın en eski spor giyim markalarından Hummel, yeni sezon ürünlerinde geçerli olacak yeni Aile ve Arkadaş kampanyasıyla 15 - 24 Aralık 2017 tarihleri arasında tüm Hummel ürünlerinde NET %40 İNDİRİM uygulayacak. Kampanya kış sezonu ürünlerde geçerlidir. İndirimli ve Outlet ürünlerde geçerli değildir.

 

Hummel Hikayesi

 

Alman bir ayakkabı yapımcısı olan Albert Messmer, yağmurlu bir havada oynanan futbol maçını izlerken zemin kaygan olduğundan ayakkabıların kaydığını bu yüzden de fubolcuların kaymamak için zıpladıklarını gördü. Yaban arılarının da uçmadan zıplayarak havalanmasından yola çıkan Messmer ilk yaptığı krampona Almanca yabanarısı anlamına gelen Hummer ismini koydu. Hummel, Thornico grubunun bir parçası. Şirket, Stadil Ailesi tarafından yönetiliyor. Şirket 2010 büyüme hedefini yüzde 30 artış olarak belirtiyor. Toplam 40 ülkede 150 mağazaya sahip markayı Jennifer Lopez, Paris Hilton, Carmen Electra, Justin Timberlake, Jon Bon Jovi, Robbie Williams gibi birçok ünlü giyiyor.

 

Hummel Ayakkabı Aile ve Arkadaş Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Hummel Ayakkabı Aile ve Arkadaş Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: hummel, hummel kampanyaları, hummel indirimleri, hummel ayakkabı, giyim kampanyaları, hummel spor ayakkabı,

© Copyright 2018