Axess Yeni Yıl Kampanyası 2018

  • 2017-12-15 23:45:31 günü eklendi
  • 287 defa incelendi
  • google ara
Kartınızın Son 2 Hanesi Yeni Yıl Hediyesi..! Kartınızın son iki rakamı kadar chip-para hediye..! 31 Aralık 2017'ye kadar tüm Akbank kartlarınızla yapacağınız 150 TL ve üzeri 5. alışverişinize kartınızın son 2 hanesi değerinde chip-para hediye..!?? Katılmak için sisteme kayıtlı cep telefonundan YENİYIL yazıp 4566'ya SMS gönderin veya Axess Mobil'den "Hemen Katıl" tıklayın..! Üstelik Axess Mobil'den katılımlarda + 10 TL chip-para hediye..! Son 2 haneniz 50'den az olsa bile, chip-para hediyeniz en az 50 TL.

 

Kampanya Koşulları

 

Kampanya 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir. 31 Aralık 2017 saat 23:59’ dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.

Kampanya kapsamında, Axess üye işyeri olsun olmasın, tüm işyerlerinde, tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri 5. alışverişinize kartınızın son 2 hanesi değerinde chip-para hediye edilecektir.

Kartınızın son 2 hanesi 50'den az olsa da 50 TL chip-para yüklenecektir.

Kampanyaya dahil olduktan sonra bütün bireysel Axess, Wings, Free kredi kartlarınız, ticari kartlarınız ve Neo banka kartlarınız ile kazanabileceğiniz toplam chip-para 99 TL ile sınırlıdır.

Kazanacağınız chip-para tutarı, kayıt olduktan sonra 150 TL ve üzeri ilk 5 alışverişi yaptığınız kartlar içinde son 2 hanesi en yüksek olan karta göre belirlenecektir.

5. alışverişe ulaştığınızda SMS ile kazandınız bilgisi verilecektir. İptal/iade olmaması durumunda chip-paranız 11 Ocak’ta kartınıza yüklenecektir.

Aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.

Nakit çekim işlemleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için YENİYIL yazarak 4566’ya SMS göndermeniz yeterli.

Kampanya katılımı, Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Kayıt için gönderilen SMSler, KDV ve ÖİV dahil 0.65 TL olarak operatörünüz tarafından ücretlendirilir. Operatörler, kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.

Kayıt olduktan sonra yapacağınız işlemler kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyadan kazandığınız chip-paranın kullanım süresi 7 gündür.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Axess Yeni Yıl Kampanyası 2018

Yeni Yorum Yap

Axess Yeni Yıl Kampanyası 2018 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: axess, axess kampanyaları, chippara, chip-para, chip para, kredi kartı kampanyaları, yılbaşı kampanyaları, axess yılbaşı kampanyası,

© Copyright 2018