Vodafone "Şans Çarkı" Kampanyası

  • 2017-12-06 20:43:33 günü eklendi
  • 2119 defa incelendi
  • google ara
Vodafone Yanımda uygulamasından hattınızla ilgili birçok işlemi kolayca halledebildiğiniz gibi, yenilenen "Bana Ne Var" bölümündeki hediye çarkını çevirerek, her hafta sürpriz hediyeler de kazanabilirsiniz. 31 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek "Şans Çarkı" kampanyası ile sürpriz dakikalar, internet paketleri sizleri bekliyor. Sürpriz hediyenizi almak için Cep telefonunuz Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra "Bana Ne Var" menüsünde yer alan "Şans Çarkı"nı çevirin 4 gün geçerli olacak 5 GB'a varan İnternet Paketleri, haftalık ekstra 1000 dakika konuşma paketi veya sürpriz hediyeyi kazanın.

 

Kampanya Detayları

 

Abonelere Vodafone’da kaldıkları yıl, tarife, yaş, abonelik tipi, akıllı telefon sahipliği, lokasyon bilgilerine göre önceden belirlenmiş hediye/avantajlar rastgele sunulacaktır. 

Aboneler tekliflerini kampanya süresince BANANEVAR yazıp 5065’e ücretsiz SMS göndererek ya da Vodafone Yanımda mobil uygulaması aracılığı ile öğrenebileceklerdir. Bu sorguyu yapan abonelere tek seçenek hediye sunulacaktır. Seçenekler markalardan indirimler, hediyeler, Vodafone’lularla yurtiçi konuşma veya mobil internet hediyesi olabilecektir. 

Abonelerin son 1 ay içerisinde en çok kullandığı cihazın güncel Android ya da iOS işletim sistemi olması durumunda abone kampanyaya sadece Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden katılım yapabilir. Android ya da iOS işletim sistemlerini desteklemeyen diğer akıllı telefon sahibi aboneler sadece BANANEVAR yazıp 5065’e ücretsiz SMS göndererek katılabilir. Akıllı telefon sahibi olmayan aboneler sadece BANANEVAR yazıp 5065’e ücretsiz SMS göndererek katılabilir. 

Faturasız hat sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için son 1 ayda 25 TL ve üzeri TL yükleme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Hediye/indirimler her hafta kotalarla sınırlı olarak yenilenir. Her abone her hafta sadece 1 hediye kazanabilir. Aboneler haftanın herhangi bir günü kampanyaya katılabilir veya kazandıkları hediyeyi görüntüleyebilir. 

Kampanyaya katılım için abonenin kişisel veri işleme iznini vermiş olması gerekir. 

Marka ortaklıklarına ilişkin esaslara http://www.vodafone.com.tr/Servisler/vodafone-yanimda-uygulamasi.php linkinden ulaşılabilir. 

Kampanyadan ilgili koşulları sağlayan tüm aktif Vodafone bireysel mobil müşterileri faydalanabilecektir. 

Kampanya müşteri hizmetleri desteği 542 ve işbirlikteliği yapan firmaların müşteri hizmetleri üzerinden verilecektir. 

Kampanya kapsamında Vodafone anlaşmalı markalarından hediye kazanan bir abone anlaşmalı kurumun satın alma prosedürüne uygun hareket edecektir. 

İş birlikteliği yapılan firmalar ve Vodafone yapılan indirimi ve/veya avantajı sınırlama ya da iptal etme hakkına sahiptir. 

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacın karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı taktirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı olarak iptal etme hakkını saklı tutar. 

Kampanyaya katılım stoklar ile sınırlıdır. Markaların Vodafone abonelerine verdiği teklifler markaların kampanya şartları ile sınırlandırılmıştır. 

Aboneler, ücretsiz yurtiçi konuşma kazandıkları durumda promosyonları 60 saniyelik periyotlar ile kullanabileceklerdir. 

Promosyonlar, abone ilgili koşulları sağladıktan sonra 48 saat içerisinde yüklenecektir. 

Kazanılan promosyonlar sadece yurtiçinde kullanım için geçerlidir. Uluslararası dolaşımda (roaming) kullanılamayacaktır. KKTC, uluslararası dolaşım kapsamında değerlendirilmektedir. 

Kazanılan promosyonlar ile sadece yurtiçi destinasyonlar aranabilecektir. Uluslararası arama yapılamayacaktır. 

Kazanılan promosyonlar, Özel Servis ve Türk Telekom Özel Servis aramalarında kullanılamayacaklardır. 

Vodafone'un kampanya özelliklerinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır. 

Kampanya katılım 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir. 

 

Vodafone

Yeni Yorum Yap

Vodafone "Şans Çarkı" Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: vodafone, vodafone kampanyaları, operatör kampanyaları, vodafone yanımda, vodafone bana ne var, vodafone şans çarkı,

© Copyright 2019