Total'de Paraflılara 40 TL ParafPara

  • 2017-12-03 13:07:41 günü eklendi
  • 323 defa incelendi
  • google ara
1 - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Paraf üyesi TOTAL İstasyonlarından farkli günlerde ve tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri 3. yakıt alışverişinizde yine TOTAL'de geçerli 40 TL ParafPara kazanın..!

 

Kampanya Detayları

 

Paraf üyesi Total istasyonlarında 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 3. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 40 TL ParafPara verilecektir.

Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce TOTAL yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir. 

Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak ve kazanım SMS’le bildirilecektir. 

Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 10 Ocak 2018’e kadar Paraf üyesi Total istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir. 

Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve 40TL ParafPara kazanabilir.

İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Kampanya katılım SMS’inin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.

Paraf üyesi Total istasyonları, www.parafcard.com.tr > Program Ortakları sayfasından firma adı alanına TOTAL yazılarak listelenebilmektedir.

Total Mobil Ödeme ile yapılacak akaryakıt ve otogaz alışverişleri de kampanyaya dahildir. Total Mobil Ödeme ile ilgili bilgi ve Mobil Ödeme yapılabilecek istasyonlar için: http://demirorenpetrol.com.tr/mobil-odeme.html

Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.

10 Ocak 2018’e kadar kullanılmayan ParafPara’lar 11 Ocak 2018 tarihinde geri alınacaktır.

Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir. Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom dışındaki operatörlere ait numaralar ile SMS’le katılım sağlanamamaktadır. 

Paraf ve Parafly kampanyaya dahil olup, Business kartlar, HalkCard, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.  

 

Total'de Paraflılara 40 TL ParafPara

Yeni Yorum Yap

Total'de Paraflılara 40 TL ParafPara Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: total, total kampanyaları, akaryakıt kampanyaları, lpg, otogaz, paraf, parafpara, paraf kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, paraf total kampanyası,

© Copyright 2019