Setrms Giyim 14. Yıl Kampanyası

  • 2017-11-30 20:46:52 günü eklendi
  • 513 defa incelendi
  • google ara
Her yıl perakende mağazalarının kuruluş yıldönümünü farklı bir kampanya ile kutlayan tesettür giyimin öncülerinden olan Setrms, 14. yılını 30 Kasım - 7 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli tüm ürünlerde NET %50 İNDİRİM ve 4 müşterisine DUBAİ SEYAHATİ HEDİYE ederek kutluyor. Dubai Seyahati kazanma şansı yakalamak için 30 Kasım - 7 Aralık 2017 tarihleri arasında Setrms Mağazaları ve Setrms.com.tr'den 140 TL ve üzeri alışveriş yapmanız yeterli olacaktır. Kampanya kapsamında yapılacak çekilişle 4 kişiye, 4 gündüz, 3 gece sürecek DUBAİ Turu hediye edilecektir.

 

Kampanya Detayları

 

SETRMS'in 14. Yılına özel, 4 Kişiye, 4 gündüz, 3 gece sürecek DUBAİ Turu Kampanyası  30.11.2017 / 07.12.2017 tarihleri arasında SETRMS Mağazasından tek seferde 140 TL ve katları tutarında (Her 140 TL için bir şifreli katılım kartı) alışveriş yapıldığında ödeme noktalarından  verilecek olan üstü kapalı katılım kartı üzerindeki şifreyi  www.setrms.com.tr internet adresine giriş yapıp, kayıt formuna  şifre, ad, soyad, adres ve telefon bilgilerini eksiksiz olarak giren tüm katılımcılar her yeni şifre ile bir çekiliş hakkı kazanmış olacaktır.

www.setrms.com.tr internet sitesinden yapılan katılımlarda  şifre, ad-soyad, adres, telefon bilgilerinden herhangi birisinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı iptal olur.

Hediye tesliminde fiş-fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Seyahat ikramiyesi hakkını talihliden başkası kullanamaz, devredemez, nakde çeviremez.

DUBAİ Turu için vize işlemleri ve pasaport işlem ücretleri Seyahat İkramiyesini kazanan kişiye ait olacaktır.

Anlaşma yapılan Tur Şirketinin sunduğu tur paketi haricindeki kişisel taleplerin bedeli kişiye aittir.

DUBAİ seyahati İstanbul'da başlar ve İstanbul'da biter. İstanbul'a kadar olan ulaşım, vize, pasaport işlemleri ve yurt dışı çıkış harcı masrafları talihlilere aittir.

DUBAİ seyahati 2018 Yılı Mart ayı içerisinde 4 gün, 3 gece konaklanarak yapılacaktır.

Seyahat Hediyesi 4 Adet olup (Dört) tek kişiliktir. Bir kişi birden fazla Seyahat Hediyesi kazanamaz.

Kampanya tarihleri arasında alınan ürünün iadesi fiş ve fatura iptali halinde çekiliş hakkı da iptal olur.

SETRMS Mağazaları çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile seyahat Hediyeleri verilmez.

İkramiyeye konu olan seyahat hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

DUBAİ Turu hediyesi çekilişi 12.12.2017 tarihinde Saat: 14:00'te SETRMS Genel Müdürlük Ehlibeyt Mh. Tekstilciler Cd.  35/5 Balgat/ANKARA adresinde yapılacaktır.

Kazanan talihliler 13.12.2017 tarihinde www.setrms.com.tr internet adresinde ilan edilecektir. 

 

Setrms Giyim 14. Yıl Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Setrms Giyim 14. Yıl Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: Setrms, Setrms Kampanyaları, Setrms Tesettür Giyim Kampanyaları, Giyim Kampanyaları, Setrms 14. yıl Kampanyası, Dubai Tatil, Setrms Dubai Tatil, İndirim, %50 indirim, Setrms İndirim, Setrms Çekiliş, Çekiliş, Tatil Kazandıran Çekiliş, Dubai Çekiliş, Setrms Tatil Çekiliş,

© Copyright 2019