Bizim Toptan Market Cardfinans'lılara Özel 125 TL ParaPuan

  • 2017-11-30 20:37:20 günü eklendi
  • 315 defa incelendi
  • google ara
CardFinans kredi kartınız veya Artı Paket'e dahil Fix Card'ınız ile Bizim Toptan Satış Mağazaları'nda 30 Kasım - 13 Aralık 2017 arasında kampanyaya kayıt olup, QNB Finansbank POS'larından tek seferde yapacağınız 1000-2999 TL arası ilk alışverişinize 75 TL değerinde veya 3000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 125 TL değerinde ParaPuan..! Parapuan'lar 15 Aralık 2017'de yüklenecek olup, Ocak 2018 sonuna kadar geçerlidir. Katılmak için kampanya tarihleri arasında TOPTAN yazıp 2273'e SMS gönderin..!

 

Kampanya Detayları

 

Kampanya kapsamında Bizim Toptan Satış Mağazaları’nda 30 Kasım-13 Aralık 2017 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapacağınız 1000 TL-2999 TL arası alışverişlerde 75 TL ParaPuan veya 3000 TL ve üzeri alışverişlerde 125 TL ParaPuan geçerlidir.

Tütün ve içki alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Bireysel ve ticari banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince bireysel kartlar için “TOPTAN” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.

Cep Şubesi’nden ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 125 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartına 15 Aralık tarihinde yüklenecek, Ocak 2018 sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan ParaPuan’lar 2 Şubat 2018’de geri alınacaktır.

Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Fix Card “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay Fix Card'ınızdan tahsil edilir. Fix Card Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u  arayabilirsiniz.

Üye marka kampanya içeriğinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Bizim Toptan Satış Mağazaları’ndan alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Bizim Toptan Satış Mağazaları’ndan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0 212) 577 75 52 numaralı şikayet hattına iletilebilir.

 

Bizim Toptan Market Cardfinans'lılara Özel 125 TL ParaPuan

Yeni Yorum Yap

Bizim Toptan Market Cardfinans'lılara Özel 125 TL ParaPuan Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: cardfinans, kredi kartı kampanyaları, bizim market, bizim toptan market, market indirimleri, cardfinans kampanyaları, bizim market cardfinans kampanyası, parapuan,

© Copyright 2018