Petrol Ofisi'nde Mobil Öde-Geç'e 50 TL'ye Varan MaxiPuan

  • 2017-11-26 14:33:41 günü eklendi
  • 418 defa incelendi
  • google ara
Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından 16 Kasım - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize 30 TL MaxiPuan, ödemelerinizden en az birini Maximum Mobil Öde-Geç ile yapmanız durumunda toplam 50 TL MaxiPuan..!

 

Diğer Bilgiler

 

Maximum Mobil Öde-Geç ile ödeme yapılabilmesi için yakıt alımından 1 gün önce Maximum Mobil’de yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç uygulaması üzerinden plaka tanımının yapılması gerekmektedir.
 
Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

 

Petrol Ofisi Öde-Geç 

 

?Maximum Mobil’den Öde-Geç uygulamasıyla mobil Öde-Geç anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapacağınız benzin ve dizel yakıt alımlarınızda aracınızdan inmeden ödemenizi yapabilir, hayatınıza hız ve kolaylık katabilirsiniz. 

Maximum Mobil’den Öde-Geç ile mobil ödeme yapabilmek için istasyona yakıt alımına gelmeden önce;

• İş Bankası Maximum Mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirin ve aktivasyon yapın. İş Bankası müşterisi olmasanız dahi aktivasyon yaparak diğer banka kredi kartlarınızı Maximum Mobil’e ekleyebilirsiniz. 
• Petrol Ofisi’nde Öde-Geç ile mobil ödeme yapabilmek için bir kereye mahsus Maximum Mobil üzerinden plakanızla kayıt olun. Kayıt için; 
    - Maximum Mobil Fırsatlar sekmesinde yer alan Öde-Geç bölümünü seçin,  
    - Öde-Geç aktivasyon bilgi ekranlarını takip edin. 
    - Plakanızı girip başvurarak aktivasyonunuzu yapın.
    - Başvurunun alındığı ve mobil ödemenin bir sonraki günden itibaren yapılabileceği bilgisi tarafınıza iletilecektir.
 

İstasyonda yakıt alırken;


• İstasyon görevlisine Maximum Mobil ile ödeme yapmak istediğinizi belirtin

• İstasyon görevlisi plakanızı girerek işleme başlar. Plakanızın doğru girilmesi mobil ödeme yapabilmeniz için gereklidir. 

• İstasyon görevlisi tarafından plakanız doğru girildikten sonra, plaka bilginiz Öde-Geç sisteminde kayıtlıysa, Maximum Mobil uygulamanız kapalı bile olsa cep telefonunuza bildirim (Push Notification)  gelecektir. 
Maximum Mobil üzerinden, herhangi bir bildirim (Push Notification)  gelmeden Öde-Geç operasyonlarına başlamak istiyorsanız Maximum Mobil uygulamasında yer alan “Petrol Ofisi Öde-Geç” ana ekranı üzerinde bulunan Öde-Geç düğmesine basarak ilgili ekrana ulaşabilirsiniz.

• Açılan ekranda şifrenizi girip ödeme yapacağınız İş Bankası veya diğer banka kredi kartınızı seçin.
Ekranda sadece Bankamız kredi kartları ve diğer banka kredi kartlarını görüntüleyebilirsiniz. Ekran üzerinde sanal kart ve yabancı para kartları gösterilmeyecektir. 200 TL ön provizyon için ilgili kredi kartı bankasından onay talep edilir. Kredi kartında bakiye yetersizse ya da başka bir sorun varsa tarafınıza uyarı gönderilir.

• Yakıt dolumu tamamlandığında işlemin provizyonu bankanıza gönderilir ve uygulama üzerinden tarafınıza yakıt dolumu işleminin tamamlandığı ve tutar bilgisi iletilir.

• Diğer banka kredi kartları ile yapılan harcamalarda yakıt tutarı ertesi gün karta yansıyacaktır.

 

Önemli Bilgi:
 

• Lütfen istasyondayken telefonunuzu yalnızca arabanızın içindeyken kullanın.

• Mobil ödeme yapma hizmetinden vazgeçmek istiyorsanız Öde-Geç ana ekranından kayıtlı olan plakanızı silebilir ya da güncelleyebilirsiniz.

• Halihazırda Positive Card ya da Öde-Geç kullanıcısıysanız Maximum Mobil üzerinden uygulamadan yararlanabilmeniz için, uygulama üzerinden plaka kaydınızı yeniden yapmanız gerekecektir. 

 

Petrol Ofisi'nde Mobil Öde-Geç'e 50 TL'ye Varan MaxiPuan

Yeni Yorum Yap

Petrol Ofisi'nde Mobil Öde-Geç'e 50 TL'ye Varan MaxiPuan Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: maximum, maximum kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, maxipuan, maxi puan, po, po kampanyaları, maximum po kampanyası, petrol ofisi öde geç, maximum öde geç, öde geç, petrol ofisi maximum kampanyası, akaryakıt kampanyası,

© Copyright 2019