Metro Marketler Yapı Kredi World'e Özel 30 TL WorldPuan

  • 2017-11-26 09:06:52 günü eklendi
  • 360 defa incelendi
  • google ara
23 Kasım - 6 Aralık 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi World'e özel Metro Toptancı Marketler'den tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL Worldpuan hediye..!

 

Kampanya Detayları

 

23 Kasım – 6 Aralık 2017 tarihleri arasında Metro Toptancı Marketler’den tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri alışverişlere 30 TL Worldpuan hediye edilecektir. 

Her müşteri kampanyadan kampanya süresince 1 kez faydalanabilecek olup, kampanyaya tek çekim ve taksitli alışverişler dahildir. 

Sadece Metro Gıda Dışı Kataloğunda yer alan seçili teknoloji ürünlerin taksitli satışları kampanyaya dahil olacaktır. Taksitli alışverişlerin kampanya dahil olması için mutlaka mağazada kampanyanın tanımlı olduğu pos cihazından işlem yapılması gerekmektedir. 

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. 

Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, toptan kontör, toptan tütün ve içki alışverişleri, iade işlemleri, Ticari Kartlar ve Debit Kartlar dahil değildir. 

Kampanyadan kazanılan puanlar 14 Aralık 2017 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanma tarihi 25 Aralık 2017’dir. 

Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. 

Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için METRO yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. 

Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için METRO yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. 

Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL olarak ücretlendirilir.

 

Metro Marketler Yapı Kredi World'e Özel 30 TL WorldPuan

Yeni Yorum Yap

Metro Marketler Yapı Kredi World'e Özel 30 TL WorldPuan Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: yapı kredi world, world kampanyaları, metro market, metro market kampanyaları, market indirimleri, kredi kartı kampanyaları, metro market world kampanyası,

© Copyright 2019