Cinemaximum Öğretmenler Günü Kampanyası 2017

  • 2017-11-24 08:38:24 günü eklendi
  • 637 defa incelendi
  • google ara
24 - 25 - 26 Kasım 2017 tarihlerinde Cinemaximum biletini Maximum Kart veya Bankamatik Kartı ile alan öğretmenlerimize diledikleri film yalnızca 7 TL..!

 

Katılmak için: Öğretmen/eğitim görevlisi olduğunu ifade eder kimlik kartının gişe görevlisine gösterilmesi gerekmektedir.
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar: Kampanyadan yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard ve Ek Kartlar dahil) ve Bankamatik Kartları ile faydalanılabilecektir.
 
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Kampanya kapsamındaki sinema bileti alımına Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Ön Ödemeli Kart, Şirket Kredi Kartı, Bayi Kart ve Vadematik kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 
Ödül kullanımı: Kampanya döneminde sunulacak olan 7 TL indirimli biletler yalnızca Cinemaximum gişelerinden alınabilecektir. Gösterilen her bir öğretmen kimlik kartı için en fazla 1 bilet alınabilecektir. İndirimli fiyat tüm seanslarda geçerli olacaktır. İndirimli alınacak biletlere 2D ve 3D filmlerde dahil, IMAX, IMAX 3D, 4DX, 4DX 3D, MPX, D-Box, Turkcell Platinum ScreenX, Gold Class ve VIP film gösterimleri dahil değildir.
Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

 

Cinemaximum Öğretmenler Günü Kampanyası 2017

Yeni Yorum Yap

Cinemaximum Öğretmenler Günü Kampanyası 2017 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: cinemaximum, cinemaximum kampanyaları, maximum, maximum kart, iş bankası banka kartı, iş bankası bankamatik kart, indirimli sinema bileti, sinema bileti 7 tl, öğretmenler günü indirimleri, 24 kasım indirimleri, banka fırsatları, kredi kartı kampanyaları, hobi eğlence kampanyaları,

© Copyright 2019