Turkcell'lilere 6 Ay Boyunca Ayda 1 GB Hediye İnternet Fırsatı

  • 2017-11-21 21:35:43 günü eklendi
  • 1014 defa incelendi
  • google ara
Turkcell'liler Tavsiye Ediyor, Kazanıyor..! 31 Aralık 2017 tarihine kadar bireysel, ses hattı müşterilerimiz yakınlarını numara taşıma ile Turkcell'e getirdiklerinde, hem kendileri hem de yeni Turkcell'li yakınları 6 ay boyunca aylık 1 GB hediye internet toplamda 6 GB ek internet kazanıyor.

 

Daha Fazla Bilgi

 

Mevcut Turkcell müşterileri kısa numaraya kampanya katılım keywordunu atarak kampanyaya katılır ve bu müşterilere 3 promocode iletilir. Müşteriler, bu promocodeları diğer operatördeki yakınları ile paylaşırlar. Diğer operatördeki yakınları, numaralarını Turkcell’e taşıdıktan sonra 30 gün içinde promocode’u 2200’a gönderdiklerinde, kampanya katılımları gerçekleşir.

Turkcell’e tavsiye üzerine gelen müşterinin, sms ile promocode’u gönderiminden sonra faturalı müşteriler için hem tavsiye eden hem de tavsiye üzerine gelen müşterinin hatlarına 6 ay boyunca ayda 1GB internet hediyesi yüklenir.

Turkcell’e tavsiye üzerine gelen müşterinin, sms ile promocode’u gönderiminden sonra ön ödemeli müşteriler için hem tavsiye eden hem de tavsiye üzerine gelen müşterinin 6 ay boyunca 20TL ve üzeri bir paket satın aldıkları aylarda, aylık 1GB hediye internet hakları hatlarına yüklenir.

Tavsiye edenler için fayda maksimum 1 kere tanımlanır.

Ön ödemeli aboneler 6 ayda, ayda bir defa olmak üzere max 6 defa faydalanabilir.

Fayda bir sonraki döneme devretmez ve 3. Şahıslara devredilemez.

 

Detaylı kampanya kurgusu:

 

Mevcut Turkcell'liler için Tavsiye Kampanyası Akış:

 

TAVSIYE 2200 ile katılım sağlar

3 promocode gönderimi yapılır.

Promocode'lardan biri numara taşıma ile Turkcell'e geldikten sonra;

Tavsiye eden Turkcell'li faturasız ise; 20 tl üstü paket yüklemelerinde her ay max 1 defa olacak şekilde 6 ay 1 gb hediye kazanır.

Tavsiye eden Turkcell'li faturalı ise; 6 ay 1 gb faydası yüklenir.

Not: Tavsiye edenler 3 promocode gönderilmesine rağmen sadece 1 defa hediye kazanabilir

 

Tavsiye ile Turkcell'e numara taşıyarak gelenler için Tavsiye Kampanyası Akış:

 

18.09.2017 itibarıyla son 30 günde Turkcelle gelen yeni müşterimiz, tavsiye eden Turkcell'li tarafından iletilen promocode ları TAVSIYE KATILIM XXXX yazarak 2200 ile katılım sağlar.

Yeni gelen müşterimiz faturasız ise; 20 tl üstü paket yüklemelerinde her ay max 1 defa olacak şekilde 6 ay 1 gb hediye kazanır.

Yeni gelen müşterimiz faturalı ise;  şifre gönderimi ardından 6 ay 1 gb faydası yüklenir.

Not: Turkcell'e yeni geçen müşterimiz daha sonra 3 promocode alabilir ve tavsiye kampanyasından yakınlarını Turkcell'e davet ederek faydalanabilir.

Kampanyanın iptali için IPTAL TURKCELLTAVSIYE yazıp 2200'a atmak yeterli
Sms iptali ile faturalı müşteriler için dönem sonu iptal olur; faturasız müşterilerimiz için paketlerini iptal ederlerse bir sonraki ay 20 tl üstü paket yüklediklerinde faydaları tekrar aktiflenmez.

Kampanyada verilen data paketinin, 3G şebekesinde üst hız limiti 63 Mbps, 4G Şebekesinde ise üst hız limiti 100 Mbps'dir.

Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Diğer Satın Alma Seçenekleri

 

TAVSIYE yaz 2200’a SMS gönder.

 

Diğer

 

Tavsiye kampanyası ile tavsiye eden mevcut Turkcell'li(bireysel ses hattı olan müşterilerimiz) ve tavsiye ile Turkcell’e numara taşıma yoluyla yeni gelen müşteriler için yurt içinde geçerli internet hediye edilecektir; Faturalı müşteriler 6 ay boyunca her ay 1 GB internet hediye kazanacaklardır.

Ön ödemeli müşteriler ise 20 TL ve üzeri paket yüklediklerinde 1 ay geçerli 1 GB internet kazanacaklardır.

 

Turkcell'lilere 6 Ay Boyunca Ayda 1 GB Hediye İnternet Fırsatı

Yeni Yorum Yap

Turkcell'lilere 6 Ay Boyunca Ayda 1 GB Hediye İnternet Fırsatı Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: turkcell, turkcell kampanyaları, operatör kampanyaları, bedava internet, turkcell bedava internet, hediye 1gb, turkcell hediye1gb,

© Copyright 2018