iPhone X 24 Kasım'da Operatörlerde Olacak

  • 2017-11-21 21:22:10 günü eklendi
  • 628 defa incelendi
  • google ara
iPhone X için Türkiye'de beklenen tarih yaklaşıyor. Apple'ın bugüne kadar ürettiği en pahalı akıllı telefon olan iPhone X, 24 Kasım 2017'de satışa sunulacak. Onuncu yıla özel iPhone için bu tarih yaklaşırken, operatörlerde Türkiye için tekliflerini açıklamaya başladılar. Şu ana kadar Vodafone ve Türk Telekom kampanya detaylarını yayınladı.

 

iPhone X Türk Telekom

 

Kullanıcılar iPhone X için 17 Kasım gecesi itibariyle bu adres üzerinden ön kayıt bırakabilecek. Türk Telekom ayrıca, Apple’ın yeni nesil akıllı cihazları iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerini de satışa sunuyor.

Türk Telekom, 23 Kasım’da Bağdat Caddesi’nde yapacağı iPhone etkinliğinde sürpriz hediyeler sunacak ve saat 00:00 itibari ile de ilk iPhone X satışını gerçekleştirecek.

Eski telefonlarını Türk Telekom mağazalarına getiren müşteriler de iPhone X’i 4000 TL’ye varan indirimle alabilecekler. Akıllı cihaz yenileme kampanyası ile ilgili detaylı bilgiye Türk Telekom mağazalarından ve internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

iPhone X Vodafone

 

iPhone X için 17 Kasım’dan itibaren resmi site üzerinden ön sipariş verebilecek. iPhone X akıllı telefon, 24 Kasım itibariyle tüm Vodafone mağazalarında satışta olacak.

Eski telefonunu getirenlere 3.840 TL’ye varan indirimli fiyatlarla sunulacak iPhone X’i Vodafone Pass’li Red tarifeleriyle alan müşteriler Youtube, Instagram, Facebook, Whatsapp, Spotify gibi en popüler uygulamaları internet kotalarından yemeden kullanabilecek. Vodafone ayrıca, Apple’ın yeni nesil akıllı cihazları iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerini de satışa sunuyor.

 

iPhone X 24 Kasım'da Operatörlerde Olacak

Yeni Yorum Yap

iPhone X 24 Kasım'da Operatörlerde Olacak Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: iphone, iphone X, iphone indirimleri, iphone x satış tarihi, akıllı telefon, iphone x vodafone, iphone x türk telekom, iphone x 24 kasımda satışta, iphone x ne zaman satılacak,

© Copyright 2019