Bonus İle İGDAŞ Doğalgaz Ödemelerine 3 Taksit Fırsatı

  • 2017-11-21 15:12:55 günü eklendi
  • 351 defa incelendi
  • google ara
İgdaş veznelerinden ve www.igdas.istanbul sitesinden gerçekleştirilen işlemler için geçerlidir. İlk harcamadan önce GAZ yazın 3340'a gönderin ya da BonusFlaş'tan "Hemen Katıl" butonunu tıklayın. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılmak için, ilk harcamadan önce EVET GAZ yazın, bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesi ile 3340'a gönderin ya da BonusFlaş'tan "Hemen Katıl" butonunu tıklayın.

 

DİĞER BİLGİLER

 

Kampanyaya katılmadan önce yapılan Doğalgaz faturası ödemeleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin ödeme yapmadan önce katılım sağlamaları gerekmektedir.

Kampanya Garanti POS'larından gerçekleştirilen ödemeler için geçerlidir.

Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card'lar, Bonus Business, Bonus Business American Express, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, American Express Business, Easy ve Sanal Kart'lar dahildir.

Kampanya, Bonus American Express, American Express Card, Miles&Smiles American Express, Bonus Business American Express, American Express Business ve Miles&Smiles Business American Express için sadece İgdaş veznelerinden gerçekleştirilecek işlemlerde geçerlidir, www.igdas.istanbul sitesinden gerçekleştirilecek işlemlerde geçerli değildir.

Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin, kampanya katılım iptalleri için “IPTAL GAZ” yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.

Taksitlendirme işlemi ödeme gerçekleştirildikten bir gün sonra gerçekleşecektir.

İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise taksitlendirme yapılamayacaktır.

BonusFlaş ile katılım, sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir; firma yetkilisinin banka sisteminde kayıtlı firma cep telefonundan SMS gönderilmelidir.

Kampanyaya Deniz Bonus, TEB Bonus, ABank Bonus, Burgan Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, ING Bonus Ticari Kart ve ABank Bonus Ticari Kart sahipleri dahildir. Kampanyaya katılmak için Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, ABank Bonus sahipleri 4055'e, Burgan Bonus sahipleri 8222'ye, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye “GAZ” yazarak SMS göndermelidir. Kampanyaya katılmak için ING Bonus sahipleri 2205'e “BOL GAZ” yazarak SMS göndermelidir.

Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Garanti Bankası'nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılmak için, ilk harcamadan önce EVET GAZ yazın, bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesi ile 3340’a gönderin ya da BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın.

 

KAMPANYA BAŞLANGIÇ ve BİTİŞ TARİHLERİ

 

16 Ekim 2017 – 31 Mayıs 2018

 

Bonus İle İGDAŞ Doğalgaz Ödemelerine 3 Taksit Fırsatı

Yeni Yorum Yap

Bonus İle İGDAŞ Doğalgaz Ödemelerine 3 Taksit Fırsatı Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: bonus, bonus kampanyaları, bonus puan, bonusflaş, kredi kartı kampanyaları, doğalgaz faturası taksit fırsatı, igdaş, igdaş vezne taksit, igdaş doğalgaz faturası taksit,

© Copyright 2019