Lassa ve Bridgestone Bonuslulara 60 TL Bonus Hediye

  • 2017-11-19 22:38:37 günü eklendi
  • 391 defa incelendi
  • google ara
Lassa ve Bridgestone yetkili satıcılarından 15 Kasım - 15 Aralık 2017 tarihleri arasında Bonus Kredi kartlarıyla tek seferde yapılan 600 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 60 TL Bonus hediye edilecektir.

 

Kampanya Detayları

 

Kampanya Bonus Üyesi Lassa&Bridgestone yetkili satıcılarında Garanti Bankası POS'undan tek seferde yapılan 600 TL ve üzeri tek çekim ve taksitli ödemelerdir geçerlidir.

Bonus ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.

Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Kampanyadan sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, ParaCard'lar ve sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin Bonus Business ve Easy kredi kartları dahildir.

Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekmektedir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 60 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya Bonus sanal kartlar, ek kartlar,internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti alınmayacaktır.

Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.

İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Kazanılan bonuslar 22 Aralık 2017 tarihinde kartlara yüklenecektir. 29 Aralık 2017'e kadar kullanılmayan bonus, 31 Aralık 2017'de geri alınacaktır.

Kazanılan bonuslar, tüm Bonus üyesi işyerlerinde belirtilen tarihler arasında kullanılabilir.

İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

 

Lassa ve Bridgestone Bonuslulara 60 TL Bonus Hediye

Yeni Yorum Yap

Lassa ve Bridgestone Bonuslulara 60 TL Bonus Hediye Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: lassa, lassa kampanyaları, oto lastik kampanyaları, bridgestone, bridgestone kampanyası, bonus, bonus kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, lassa bonus kampanyası, bridgestone bonus kampanyası,

© Copyright 2019