Shell'den Axess'lilere 50 TL Chip-Para

  • 2017-11-16 21:18:00 günü eklendi
  • 388 defa incelendi
  • google ara
Axess'e özel 16 Kasım - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında kampanyaya dahil SHELL istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız dördüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz harcamalarına, yine akaryakıt veya otogaz alımlarında Axess Mobil?den katılım ile geçerli toplam 50 TL chip-para..! SMS ile kampanyaya katılımda 30 TL chip para..! Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin; Axess Mobil'den "Hemen Katıl" butonunu tıklanarak veya Akbank'ta kayıtlı cep telefonu numarasından bir kez "SHELL" yazıp 4566'ya SMS ile göndermesi gerekmektedir. Kazanılan chip-paralar 08 Ocak 2018'e kadar kampanyaya katılan Axess üyesi Shell istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

 

Kampanya Detayları

 

16 Kasım - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üyesi Shell istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız dördüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamanıza, Axess Mobil’den katılım ile toplam 50 TL chip-para! SMS ile katılımda 30 TL chip para kazanma imkanı.

Kazanılan chip-paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 8 Ocak 2018 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi SHELL istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Kullanılmayan chip-paralar 9 Ocak 2018 tarihinde silinecektir.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce AXESS MOBİL‘den HEMEN KATIL butonu tıklanmalı veya asıl kart sahibinin Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarasından bir kez “ SHELL“ yazıp 4566’ya SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Aynı gün içerisinde yapılan 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.

Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri SHELL istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess asıl ve ek kartlar faydalanabilir.

Tüzel müşteriler Axess mobil uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566 ya SMS göndererek katılabilir, kampanyadan en fazla 30 TL Chip para kazanabilir.

Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan Axess Mobil ile kayıt olması halinde bir defa en fazla 50 TL, SMS ile kayıt olması halinde 30 TL chip-para kazanabilir.

Kampanya şartlarına uygun her bir işlemden sonra; yapılan işlemin kaçıncı geçerli işlem olduğu bilgisi müşteri slip nüshasında belirtilecek ve kampanyaya kayıt için kullanılan cep telefonuna SMS gönderilerek müşteriye bilgilendirme yapılacaktır.

Kampanya dışında kazanılmış chip-paralar kullanılarak yapılan akaryakıt/otogaz alımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
Kazanılan chip paralar Mil puana dönüşmemektedir.

Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.

Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Akbank T.A.Ş. ve SHELL TURCAS PETROL A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Shell'den Axess'lilere 50 TL Chip-Para

Yeni Yorum Yap

Shell'den Axess'lilere 50 TL Chip-Para Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: shell, shell kampanyaları, otogaz kampanyaları, akaryakıt kampanyaları, lpg kampanyaları, axess, axess kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, shell axess kampanyası,

© Copyright 2018