Biev'de Garanti Cep veya İnternet'ten İndirim Fırsatı

  • 2017-11-16 20:24:15 günü eklendi
  • 294 defa incelendi
  • google ara
16 Kasım ? 3 Aralık 2017 tarihleri arasında Garanti Cep veya Garanti İnternet'ten faturanızı ödeyin, www.biev.com.tr ve Biev mağazalarında geçerli 250 TL ve üzeri alışverişlerinize 50 TL indirim kazanın..!

 

Kampanya Detayları

 

16 Kasım – 3 Aralık 2017 tarihleri arasında Garanti Cep ya da İnternet’ten fatura ödeme işlemi yapan bireysel kitle müşterilerimiz, biev.com.tr ve Biev mağazalarında 250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50 TL indirim fırsatından yararlanabilecektir.

İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez. 

İndirim kampanyası farklı kampanyalar ile birleştirilemez.

İndirim kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır.

Kampanya dönemi içinde 1 kişi (50 TL değerinde) en fazla 1 kupon kodu hakkı kazanabilir.

Kişiye özel üretilen kodlar, en geç 31 Aralık 2017 tarihine ve saat; 23:59’a kadar kullanılmalıdır.

Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

İndirim tarifelerinden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi T. Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.

Mağaza; alıcının indirim kodunu kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal ya da iade edilen üründe/ürünlerde kullanılan indirim tutarı hariç ödenen tutar müşteriye iade edilir.

T. Garanti Bankası ve Biev kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Biev'de Garanti Cep veya İnternet'ten İndirim Fırsatı

Yeni Yorum Yap

Biev'de Garanti Cep veya İnternet'ten İndirim Fırsatı Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: biev, biev kampanyaları, mobilya dekorasyon kampanyaları, garanti cep, garanti internet, biev garanti bankası kampanyası, internet kampanyaları, banka fırsatları,

© Copyright 2018