Turkcell Superbox 4.5G İnternet Kampanyası

  • 2017-11-05 21:32:02 günü eklendi
  • 522 defa incelendi
  • google ara
Lifecell'den Ev İnternetinde Fark Yaratan Yenilik SUPERBOX..! Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile evde 4.5G hızını yaşamanız için SUPERBOX evinize geliyor. Başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart?lı SUPERBOX ile 4.5G hızında internet şimdi evinizde. Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

 

SUPER HIZLI

 

SUPERBOX’ın4.5G hızında ev interneti, Turkcell kalitesinde.

 

TEK PRİZ YETER

 

SUPERBOX’ı ister yazlık, ister kışlık evinizde özgürce taşıyıp kullanabilirsiniz.

 

SAHNELENMEYE HAZIR

 

Şık tasarımıyla SUPERBOX evinizin en güzel noktalarında..!

 

Daha Fazla Bilgi

 

16.08.2017 - 31.12.2017 arasında 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu bölgelerde sunulacak olup, faydalanmak için kampanya ile birlikte yeni bir Turkcell data hattı alınması gereklidir.
Kampanya kapsamında Turkcell Satış Noktaları ve Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşan başvurular için;

Hizmetin talep edildiği adres bilgisi sorgulanır.

Adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır.

Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak, ürün ile ilgili gerekli kontroller yapılır, kurulum tamamlanır ve Superbox cihaz teslim edilir.

Alınan data hattı sadece ilgili kampanyada ve kampanya kapsamında sunulacak modemle kullanılabilir, başka kampanya ya da cihazda kullanılamaz, 3. kişilere devredilemez.

Kampanyadan sadece yeni bir data hattı ile 24 ay taahhütlü olarak faydalanılır.

Kampanya dâhilinde sunulan taahhütlü paketler: 50 GB 139 TL/ay, 100 GB 199 TL /ay, 200 GB 249 TL/ ay. 24 ay KDV/ÖİV dâhil fiyatlardır.

Paket Taahhüt Süresi sona erdikten sonra, aksi Turkcell’e bildirilmediği veya farklı bir Superbox 4.5G İnternet paketi seçilmediği sürece, taahhüt süresinin sonuncu ayında kullanılan Superbox 4.5G internet paketinin ilgili taahhütsüz paketleri tanımlanır.

Kampanya dâhilinde sunulan taahhütsüz paketler:  50 GB 159 TL/ay, 100 GB 219 TL /ay, 200 GB 269 TL/ ay KDV/ÖİV dâhil fiyatlardır.

Aylık paket kotası bittiğinde internet kullanımı durur. Hesabım, Turkcell Müşteri Hizmetleri,  Turkcell Satış Noktaları üzerinden 30 gün geçerli 15 GB 20 TL ek paket alınarak devam  edilir.
Seçilen teklifin ücretine ek olarak 47 TL yeni tesis hat ücreti (aylık 3,92 TL) , 19,68 TL TGM ruhsat vergisi (aylık 1,64 TL) 12 eşit taksit halinde, 1,64 TL TGM kullanım vergisi ise her ay olmak üzere faturaya eklenir.

Fatura dönemi ile hat açılış tarihi aynı aya denk gelmediği durumlarda, gönderilecek ilk faturada 1,64 TL’lik TGM ruhsat ve 1,64 TL’lik TGM kullanım vergileri 2 kez uygulanabilir. Bu durumda ilk faturaya 3,28 TL’lik ek bir tutar ilave edilecektir.

Kampanya kapsamında teslim edilen cihazın ve data hattının taahhüt süresi içerisinde taahhütnamede belirtilen adresin dışında farklı bir adrese kullanılması durumunda, hizmet kalitesi veya kullanıma ilişkin aksaklıklar için Turkcell sorumlu değildir.

Kampanyaya ilişkin bilgilendirme SMS’leri data hattı ve abonelik sözleşmesinde bildirilen kullanılır /aktif bir mobil iletişim numarası olan irtibat numarasına gönderilir.

İrtibat numarası üzerinden SUPERBOXSIFRE yazıp 2200 ya da 0532752008'a SMS gönderilerek data hattı numarası ve hesabım şifresi talep edilebilir.

Kampanyayı iptal etmek için hattı iptal etmek gerekir.

Kampanya kapsamında sunulacak olan modem, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş ye ait olup kampanya bitiminde ya da hat iptalinde eksiksiz, çalışır durumda ve hasarsız bir şekilde 15 gün içerisinde Turkcell’e iade edilmesi gereklidir.  İade edilmemesi, eksik, hasarlı ve kullanılamaz durumda olması halinde 459 TL + KDV değerinde bedel son faturaya yansıtılır.

SUPERBOX modem teslimatının yapılabileceği adreslere www.superonline.net/hakkimizda/iletisim/turkcell-superonline-iletisim-merkezleri  linki üzerinden ulaşılabilir.

Taahhüde aykırılık halinde kampanya dâhilinde sunulan paket indirim ücretleri KDV dahil 118 TL kurulum hizmeti ücreti son faturaya yansıtılır.

Numara değişiklik, ödeme tipi ya da ürün tipi değişikliği ve devir yapılamaz

Kampanya ile birlikte sabit ses hizmeti alınamaz.

Kampanyaya katılım kurulum yapılan 1000 abone ile sınırlıdır.

Turkcell, kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

 

Turkcell Superbox 4.5G İnternet Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Turkcell Superbox 4.5G İnternet Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: turkcell, turkcell kampanyaları, operatör kampanyaları, turkcell bedava internet, turkcell 4.5 g, superbox, turkcell superbox, superbox internet, evde internet, turkcell evde internet, lifecell, turkcell lifecell, lifecell fırsatları, lifecell bedava internet, lifecell bedava internet,

© Copyright 2018