Matmazel Çanta 29 Ekim'e Özel Sezon Ürünlerinde Net %40 İndirim

  • 2017-10-28 12:59:54 günü eklendi
  • 638 defa incelendi
  • google ara
Bayan çanta, cüzdan ve aksesuar sektöründe, müşteriler tarafından tercih edilen, her koşulda müşteri memnuniyetini sağlayarak bunu sürdürülebilir kılan, ürün ve hizmet kalitesi ile de referans gösterilen uluslararası bir marka olan Matmazel Çanta'dan sezon ürünlerinde net %40 indirim fırsatı..! 27-28-29 Ekim 2017 tarihlerinde etiket fiyatları üzerinden geçerli olan bu indirimi kaçırmayın..! Vakko ve aksesuar ürünleri hariçtir.

 

Hakkımızda

 

1991 yılında Ankara’da kurulan ve ilk günden bu yana moda severler tarafından ilgi ve beğeniyle takip edilen bir marka olmayı başaran Matmazel, günün modasını yakalamaya çalışmaktan ziyade, modaya kendi çizgisi ve tasarımlarıyla yön vermeyi ilke haline getirmiştir.

Kalitesinden ve marka imajından ödün vermeden istikrarlı çizgisiyle hızla gelişen ve büyüyen Matmazel, Ankara (14), İstanbul Avrupa Yakası (6), Anadolu Yakası (6), Konya (2), Eskişehir (1), Diyarbakır (2), Samsun (2), İzmit (1), İzmir (1), Afyon (1), Antalya (1), Adana (1), Şanlıurfa (1) ve Çanakkale (1) olmak üzere toplam 40 mağazasıyla müşterileriyle geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.

Dünya trendlerini yakından takip eden genç, güçlü ve yenilikçi tasarım ekibiyle Matmazel, çantadan cüzdana, eldivenden, parfüm ve valize kadar uzanan geniş yelpazedeki ürünlerini, her kesimden bayanların beğenisine sunmaktadır.

Matmazel Çanta moda akımlarını yakından takip eden güçlü ve yaratıcı tasarım ekibiyle, her sezon yeni koleksiyonlar oluştururken aynı zamanda Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarının şık ve birbirinden çarpıcı çantalarını da moda severlerle buluşturmaktadır.

Benimsemiş olduğu koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile sektördeki diğer firmalar arasından sıyrılan Matmazel, dünyaya açılan bir marka olma hedefiyle hareket etmekte ve bu doğrultuda gerçekleştirmiş olduğu yenilik ve değişimlerle, amaçladığı hedefe her geçen gün biraz daha yaklaşmaktadır.

 

Matmazel Çanta 29 Ekim'e Özel Sezon Ürünlerinde Net %40 İndirim

Yeni Yorum Yap

Matmazel Çanta 29 Ekim'e Özel Sezon Ürünlerinde Net %40 İndirim Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: matmazel, matmazel çanta, matmazel kampanyaları, matmazel çanta kampanyaları, matmazel sezon ürünleri kampanyası, matmazel sezon ürünleri indirim fırsatı, giyim kampanyaları, internet kampanyaları, matmazel %40 indirim, net %40 indirim, 29 ekim kampanyaları, matmazel 29 ekim kampanyası, cumhuriyet bayramı indirimleri,

© Copyright 2019