Vodafone Freezone Little Caesars Pizza Kampanyası

  • 2017-10-25 14:55:59 günü eklendi
  • 464 defa incelendi
  • google ara
Vodafone Freezone'lulara Çifte Mutluluk..! Doyduk doymadık demeyin, Vodafone Freezone'lulara Little Caesars'da 2 Orta Boy Pizza sadece 25 TL. Kampanyadan faydalanmak için tek yapman gereken Avantaj Cepte uygulamasından veya PIZZA yazıp 6666'ya SMS göndererek aldığın kampanya şifresini Little Caesers restoranlarında, telefonla siparişte (444 52 44), www.littlecaesars.com.tr'de veya Yemek Sepeti2nde kullanmak.

 

Kampanya Detayları

 

Kampanya 1 Ekim 2017 - 31 Ocak 2018 arasında geçerlidir. Little Caesars restoranları, telefonla sipariş (444 52 44), www.littlecaesars.com.tr 'de ve Yemek Sepeti'nde geçerli olacaktır.

Kampanya boyunca Vodafone'lular klasik pizza grubundan seçecekleri 2 orta boy pizzayı 25 TL’ye satın alabilecektir. 2 pizza aynı olmak zorunda değildir. Kampanya klasik pizzaların hepsinde geçerlidir.

Klasik pizzalar: Sucuk Peynir, Sucukbol, Sebze, Parti, Piknik, Sucuk Karışık pizzalarıdır. Malzeme ilavelerinde ekstra ücret alınır.

Görseller temsilidir. Little Caesars’ın personel sürüş güvenliği için gönderim alanları sınırlıdır. Her kod tek seferde alınacak olan 2 pizza için geçerli olacaktır.

Alınan kodlar 31 Ocak 2018 sonrasında geçerliliğini yitirir. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone'lular Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasındaki “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir.

Gelen şifreyi online siparişte ilgili alana girerek, restoranda ise mağaza yetkilisine söyleyerek kampanyadan faydalanabilinir. Şifreler tek kullanımlık olup, kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Little Caesars ve Vodafone'da saklıdır. 

Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir.

Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal ve ya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

 

Vodafone Freezone Little Caesars Pizza Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Vodafone Freezone Little Caesars Pizza Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: vodafone, vodafone kampanyaları, operatör kampanyaları, vodafone freezone, vodafone freezone kampanyaları, Little Caesars pizza kampanyaları, vodafone pizza kampanyası, freezone Little Caesars pizza kampanyası, fast food kampanyaları,

© Copyright 2018