Maximum'dan e-hamal.com'da 20 TL'ye Varan MaxiPuan

  • 2017-10-24 16:32:45 günü eklendi
  • 411 defa incelendi
  • google ara
www.e-hamal.com'da tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişinize 20 TL\'ye varan MaxiPuan ve 1 LT Naturel Birinci Zeytinyağı hediye..! Üstelik ücretsiz kargo..!

 

Diğer Bilgiler

 

Maximum Kart'la 02 – 31 Ekim 2017 tarihleri arasında e-hamal.com’dan tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinizde ücretsiz kargo ve 1 LT Naturel Birinci Zeytinyağı hediyesine ilave; 

• Kampanyaya bu sayfadan veya SMS göndererek katıldığınızda 15 TL MaxiPuan!

• Maximum Mobil’den katıldığınızda ise 20 TL MaxiPuan!

Kazanacağınız MaxiPuan’ları Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. 

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
 

Katılmak için: 3 farklı şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

 

• Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir 

• SMS göndererek kampanyaya katılmak için EHAMAL yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402'ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757'ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

• Hemen bu sayfadan katılmak için “Kampanyaya Katılın” butonundan açılan formu doldurup “Gönder”e tıklayabilirsiniz.

Unutmayın, 20 TL MaxiPuan sadece Maximum Mobil’den katılımlarda geçerli. 

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 09 Kasım 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 19 Kasım 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir. Ziraat Maximum Kart sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya kapsamında 1 LT Naturel Birinci Zeytinyağı E-Hamal firması tarafından hediye edilecektir.

 

Maximum'dan e-hamal.com'da 20 TL'ye Varan MaxiPuan

Yeni Yorum Yap

Maximum'dan e-hamal.com'da 20 TL'ye Varan MaxiPuan Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: maximum, maximum kampanyaları, maxipuan, e-hamal, e-hamal kampanyaları, kredi kartı kampanyaları,

© Copyright 2019