Sefamerve Elbise ve Tunik'lerde %50 Sepetin Yarısı İndirim Kampanyası

  • 2017-10-23 15:59:40 günü eklendi
  • 1337 defa incelendi
  • google ara
Tesettür giyimin online satış öncülerinden Sefamerve'de elbise ve tuniklerde %50 sepetin yarısı indirim..! Bu kampanyada hepsi sepette %50 indirim..! Üstelik kargo bedava..!

 

Sefamerve Hakkında

 

Türkiye'nin hiçbir yerinde mağazamız bulunmuyor. Sitemizden tüm ürünlerimizi görebilir, kredi kartı ya da kapıda nakit ödeme seçeneği ile güvenle sipariş verebilirsiniz.

Sitemiz, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır. sefamerve.com'da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgilerinin tamamı kesinlikle kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Sefamerve.com sitemiz üzerinde sadece perakende satış yapmaktayız. Herhangi bir mağazamız ya da şubemiz bulunmamaktadır. Bu nedenle bayilik, şube, temsilcilik toptan satış gibi sistemlerimiz bulunmamaktadır.

Ürün kataloğu olarak her siparişe aylık Sefamerve Dergi ücretsiz gönderilmektedir.

 

Sefamerve Elbise ve Tunik'lerde %50 Sepetin Yarısı İndirim Kampanyası
Sefamerve Elbise ve Tunik'lerde %50 Sepetin Yarısı İndirim Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Sefamerve Elbise ve Tunik'lerde %50 Sepetin Yarısı İndirim Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: sefamerve kampanyaları 2017, sefamerve.com, internet kampanyaları 2017, sefamerve, sefamerve indirimleri 2017, tesettür giyim kampanyaları 2017, giyim kampanyaları 2017, sefamerve elbise indirimleri, sefamerve tunik indirimleri,

© Copyright 2019