Vestel Televizyon Kampanyası 1 - 31 Ekim 2017

  • 2017-10-16 16:51:15 günü eklendi
  • 550 defa incelendi
  • google ara
Vestel'den Kumanda Savaşlarını Bitiren Rakipsiz Kampanya..! Vestel'den büyük ekran televizyon alanlara, küçük ekran televizyonlar 449 TL'den başlayan fiyatlarla..! Kampanya 1 - 31 Ekim 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında geçerlidir. Büyük ekran TV alanlara, küçük ekran TV'ler 449 TL'den başlaya fiyatlarla satın alma imkanı sunulacaktır.

 

VESTEL ŞİRKETLER GRUBU HAKKINDA

 

Yerli üretimin gururuyla sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da en büyük teknoloji şirketleri arasında yer alan Vestel, 1984 yılında başlayan faaliyetlerini 1994 yılından beri Zorlu Holding bünyesinde sürdürüyor. 16’sı yurtdışı olmak üzere toplam 23 şirketten oluşan Vestel Şirketler Grubu, tüketici elektroniği, beyaz eşya, dijital ürünler, bilgi teknolojileri, LED aydınlatma ve savunma alanlarında geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. 

Vestel’in ‘Gururla Yerli’ teması ar-ge, tasarım ve üretim alanındaki gücüne dayanıyor. Tüm dünyanın en büyük ihtiyacı haline gelen teknolojinin yerli üretimi için çalışan Vestel, aynı zamanda Türkiye’nin yerli gururlarını da destekliyor. 

Vestel, yaklaşık 16 bin çalışanı, Türkiye çapına yayılmış 1250 satış noktası, 350 yetkili servis ve 13 merkez servisiyle faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye’de, Türk mühendisleri tarafından tasarlanan ve geliştirilen ilk akıllı telefon, ilk 4K HD Kavisli TV, rekor seviyede tasarruf sağlayan teknolojileri, Anadolu’nun en ücra köşesine ulaştırıyor. Yerli Üretim’in gücüyle Türkiye Vestellenmeye devam ediyor.

 

GururlaYerli Vestel

 

• Türkiye’nin TV’de pazar lideri ve beyaz eşyada ilk üç üreticisinden biri

• Türkiye’nin ilk yerli tasarım ve üretim akıllı telefonu Venus’ün üreticisi

• Servis performansındaki başarısıyla “Şikayet Endeksi”nde üç yıldır birinci sırada

• Türkiye İtibar Endeksi 2014 Araştırması’na göre elektronik eşya sektöründe en itibarlı marka

 

Vestel Televizyon Kampanyası 1 - 31 Ekim 2017

Yeni Yorum Yap

Vestel Televizyon Kampanyası 1 - 31 Ekim 2017 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: vestel, vestel kampanyaları, vestel tv kampanyaları, televizyon kampanyaları, tv kampanyaları, elektronik kampanyalar, vestel elektronik kampanyalar,

© Copyright 2019