Teknosa'dan Axess'e Özel 100 TL ChipPara Hediye

  • 2017-10-03 15:28:35 günü eklendi
  • 296 defa incelendi
  • google ara
Axess'e özel 1-15 Ekim 2017 tarihleri arasında Teknosa.com'dan yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 100 TL chip-para hediye! Hem de 6 taksit fırsatıyla! Kampanya katılımı için harcamadan önce asıl kart sahibinin " TEKNOSAcom" yazıp 4566 ya SMS gönderilmesi gerekmektedir.

 

Kampanya Detayları

 

Kampanyadan faydalanmak için, 1- 15 Ekim 2017 tarihleri arasında ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonundan bir kez “TEKNOSAcom” yazıp 4566’ya SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin verilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Chip-para kullanılarak yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir.

İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.

100 TL chip-para hediyesi, ilk yapılan 1000 TL ve üzeri işlem sonrasında anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Ekim 2017 tarihine kadar teknosa.com’dan yapılacak olan bir sonraki alışverişlerde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-para’lar 23 Ekim 2017 tarihinde silinecektir.

Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 100TL chip-para kazanabilir.

Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess asıl ve Ek kartlar faydalanabilir. Bank’o Card Axess kampanyaya dahil değildir.

Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.

 

Teknosa'dan Axess'e Özel 100 TL ChipPara Hediye

Yeni Yorum Yap

Teknosa'dan Axess'e Özel 100 TL ChipPara Hediye Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: teknosa, teknosa kampanyaları, axess, axess kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, internet kampanyaları, axess teknosa kampanyası,

© Copyright 2018