Opet Sunpet Axess Kampanyası 40 TL Chip Para

  • 2017-10-02 07:28:38 günü eklendi
  • 426 defa incelendi
  • google ara
Axess'e özel 1 Ekim - 15 Kasım 2017 tarihleri arasında kampanyaya dahil Opet-Sunpet istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız dördüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz harcamalarına, yine akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli toplam 40 TL chip-para hediye..! Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank\'ta kayıtlı cep telefonu numarasından bir kez OPET yazıp 4566'ya SMS ile göndermesi gerekmektedir. Kazanılan chip paralar 22 Kasım 2017'ye kadar kampanyaya katılan Axess üyesi Opet - Sunpet istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

 

Kampanya Detayları

 

Aynı gün içerisinde yapılan 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.

Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri OPET / SUNPET istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess asıl ve Ek kartlar faydalanabilir.

Bank’o Card Axess kampanyaya dahil değildir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan en fazla bir kez toplam 40 TL Chip – para kazanabilir.

Kampanya şartlarına uygun her bir işlemden sonra; yapılan işlemin kaçıncı geçerli işlem olduğu bilgisi müşteri slip nüshasında belirtilecek ve kampanyaya kayıt için kullanılan cep telefonuna SMS gönderilerek Müşteri’ye bilgilendirme yapılacaktır.

SMS ile mesaj gelmemesi ve müşteri slibinde bu bilginin yer almaması durumunda Çağrı Merkezini (444 25 25) arayarak kampanya şartlarına uyum sağlanıp sağlanmadığı yahut yapılan işlemin kaçıncı geçerli işlem olduğuna ilişkin bilgi almanız mümkündür.

Kampanya dışında kazanılmış, chip-paraların kullanılarak yapılan akaryakıt / otogaz alımları kampanya kapsamında değildir.

İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.

Kazanılan chip-para’lar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Kasım 2017 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi OPET / SUNPET istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Kullanılmayan chip-para’lar 23 Kasım 2017 tarihinde silinecektir.

SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.

Akbank T.A.Ş. ve OPET Petrolcülük A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Opet Sunpet Axess Kampanyası 40 TL Chip Para

Yeni Yorum Yap

Opet Sunpet Axess Kampanyası 40 TL Chip Para Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: opet kampanyaları, opet, sunpet kampanyaları, sunpet, axess, axess kredi kartı, axess kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, akaryakıt kampanyaları, lpg kampanyaları, otogaz kampanyaları, opet axess kampanyası, sunpet axess kampanyası, opet sunpet axess kampanyası,

© Copyright 2019