Bosch Kurban Bayramı İndirimi 2017

  • 2017-08-31 10:08:04 günü eklendi
  • 545 defa incelendi
  • google ara
Tüm Bosch derin dondurucular, kaçırılmayacak indirimlerle sizleri bekliyor. Yaz yiyeceklerini kışa taşımanın ve bir derin dondurucu almanın zamanı geldi. Bosch derin donduruculardaki cazip fiyatları kaçırmayın, kışın rahat edin. 31 Ağustos 2017 tarihine kadar devam edecek kampanya ile 2.351 TL yerine 1.469 TL\'lik kampanya fiyatlı Bosch Derin Dondurucu'larla tazelik girmeyen ev kalmasın..! Üstelik Bonus'a özel 6 taksit fırsatıyla..! KATALOG AŞAĞIDADIR.

 

Hakkımızda

 

İşimize değer katan yeniliklerimiz, “Yaşam için Teknoloji” mottomuzun temelini oluşturur ve kalite, performans, insanlar ve çevre için güvenilirlik konularında rakipsizdir. Misyonumuz, Bosch ürünleriyle yaşam kalitesini artırmaktır. En son teknoloji ve sürdürülebilir büyüme, mihenk taşlarımızı oluşturmaktadır. Aynı zamanda, sosyal ve ekolojik sorumluluklarımızı da memnuniyetle üstlenmekteyiz. Bu sayede insanların ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz ve gelecekte de verebileceğiz.

Bosch’ta çalışırken, teknoloji ve sağladığı hizmetler konusunda lider olan bir şirketinin parçası olursunuz. Tüm dünyada 60’ı aşkın ülkede faaliyet göstermekteyiz. Tüm dünyadaki (31 Aralık 2015 itibariyle) 375.000’e yakın çalışanıyla, şirketimiz, 2015 yılında 70 milyar Euro değerinde satış gerçekleştimiştir.

Bosch, özel sektörde faaliyet gösteren bir şirkettir. Finansal anlamda bağımsız olarak hareket etmekte, uzun vadeli planları çerçevesinde geleceğe yatırım yapmaktadır. Bunu nasıl yaptığımıza dair tek bir örnek vermek gerekirse, araştırma ve geliştirme çalışmalarımız için her yıl 5 milyar Euro'dan fazla harcama yapıyoruz. Sonuç: Dünya çapında yılda 4.600 yeni patent ediniyoruz.

 

Bosch Kurban Bayramı İndirimi 2017
Bosch Kurban Bayramı İndirimi 2017
Bosch Kurban Bayramı İndirimi 2017
Bosch Kurban Bayramı İndirimi 2017
Bosch Kurban Bayramı İndirimi 2017

Yeni Yorum Yap

Bosch Kurban Bayramı İndirimi 2017 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: bosch, bosch kampanyaları, beyaz eşya kampanyaları, derin dondurucu kampanyaları, bosch derin dondurucu indirimleri, bosch derin dondurucu, derin dondurucu, kurban bayramı indirimleri, bosch kurban bayramı indirimleri, bosch derin dondurucu bayram indirimi,

© Copyright 2019