CardFinans'tan Okul Harcamalarınıza 100 TL ParaPuan Hediye

  • 2017-08-28 09:17:34 günü eklendi
  • 424 defa incelendi
  • google ara
Okul Çantaları dopdolu olsun diye, Cardfinans'lılara 100 TL ParaPuan Hediye..! Eylül ayı sonuna kadar bireysel kredi kartlarınızla eğitim ve kırtasiye sektöründe tek seferde yapacağınız her 50 TL ve üzeri harcamanıza anında 10 TL, toplamda 100 TL'ye varan ParaPuan hediye..! Katılım için harcamadan önce OKUL yazıp 2273'e gönderin.

 

Kampanya Detayları

 

Kampanya 25 Ağustos - 30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya, bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce OKUL yazıp 2273’e SMS göndererek, 0850 222 0 900 numaralı Çağrı Merkezimizden ya da Cep Şubemizden kayıt olabilirsiniz.  2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuanlar harcama yapılan bireysel kredi kartına harcama anında yüklenecek olup, 31 Ekim 2017’ye kadar kullanılabilecektir.

Bir müşteri kampanyadan farklı QNB Finansbank asıl ve ek bireysel kredi kartları ile yararlanabilecek olup, tüm bu kartlar ile toplamda en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanılabilecektir. 

Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan ParaPuanlar ek kart sahiplerinin kartlarına yüklenecektir.

Aynı gün aynı işyerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.

Her müşteri kampanyaya yalnızca bir kez katılım gösterebilir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuanlar geri alınır. ParaPuanlar harcanmış ise, ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.

ParaPuanla yapılan harcamalar, toptan satış ve ticari kullanımlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler ilgili üye işyerlerinin şikâyet hattına iletilebilir.

 

CardFinans'tan Okul Harcamalarınıza 100 TL ParaPuan Hediye

Yeni Yorum Yap

CardFinans'tan Okul Harcamalarınıza 100 TL ParaPuan Hediye Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: cardfinans, cardfinans kampanyaları, eğitim kampanyaları, cardfinans eğitim kampanyaları, parapuan, kredi kartı kampanyaları,

© Copyright 2019