YKM ve Boyner'de Cardfinans'lılara Özel 50 TL Hediye Çeki ve Hopililere Özel Sürprizler

  • 2017-08-28 09:10:45 günü eklendi
  • 404 defa incelendi
  • google ara
CardFinans\'ınız ile Boyner ve YKM mağazalarında 29 Ağustos 2017 tarihine kadar yapacağınız 300 TL üzeri ilk alışverişinize son indirime ek 31 Ağustos\'a kadar 150 TL ve üzeri alışverişinizde geçerli 50 TL hediye çeki ve Hopililere özel sürprizler sizi bekliyor..! Üstelik CardFinans'a özel Fabrika, Limon Company ve T-box markalı ürünlerden yapacağınız 100 TL ve üzeri ilkbahar yaz sezonu alışverişinize, son indirime ek %10 indirim ve kozmetik hariç 9 taksitle..!

 

Kampanya Detayları

 

Çek kampanyası kapsamında, 17- 29 Ağustos 2017 tarihleri arasında Boyner, Boyner Sports, YKM, YKM Sports mağazalarında QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak ilk 300 TL ve üzeri alışverişinize kasada anında son indirime ek 50 TL değerinde hediye çeki verilecek ve sadece Boyner/YKM mağazalarında geçerli olacaktır.  25- 29 Ağustos 2017 tarihleri arasında Boyner  / YKM, mağazalarında uygulanacak indirim kampanyası kapsamında ise Fabrika, Limon Company ve T-box markalı ürünlerde QNB Finansbank kartlarıyla QNB Finansbank POS’larından İlkbahar/ Yaz sezonu ürünlerinden yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişte tüm indirimlere ek alışveriş anında %10 indirim fırsatı sunulmaktadır. 

Kozmetik, aksesuar ve Sonbahar & Kış sezon ürünleri çek kazanım ve kullanımına dahildir.

50 TL değerindeki çek, 31 Ağustos 2017’ye kadar 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olup bölünemez veya birleştirilemez.

Hediye çeki ve indirim kampanyasına dahil olmak için Boyner Anahtar veya YKM kart kullanılması gerekmektedir.

Hediye çeki kampanyasından bir kişi bir kez, ilk alışverişinde faydalanabilecektir.

Bir faturada bir çek kullanılır. Çeki sadece kazanan kişi kullanabilir.

Çek kazanım ve kullanımı; tüm kampanya, indirim, Hopi kazanım ve kullanım teklifleri ile birleşebilir.

Hediye çeki ve indirim kampanyası; toplu alımlarda, Boyner College ürünlerinde, Kelebek işaretli ürünlerde, Boyner/YKM Gift Card alımında, Boyner/YKM Outlet mağazalarında ve boyner.com.tr’de geçerli değildir.

Kazanılan Hediye çekleri ve %10 indirim, sanal kart ve ParaPuan ile yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.

Müşteri hediye çeki kazandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, hediye çekleri geçerliliğini yitirecek olup, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediye çekinin de Boyner’e iade edilmesi zorunludur. Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. Çek kazanım ve kullanımında şifreli teklifler hariç olacaktır. Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz. Hediye çeklerinin kaybedilmesi halinde Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.’nin ve Finansbank AŞ’nin hiçbir sorumluluğu yoktur. İptal/iade edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.

Kampanya kapsamında, müşterinin talebi üzerine üye işyeri kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 ve 9 arası taksitleri uygulayabilecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ve Finansbank A.Ş. kampanyayı değiştirme hakkını saklı tutar.

Boyner’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Boyner, YKM’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi YKM mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

YKM ve Boyner'de Cardfinans'lılara Özel 50 TL Hediye Çeki ve Hopililere Özel Sürprizler

Yeni Yorum Yap

YKM ve Boyner'de Cardfinans'lılara Özel 50 TL Hediye Çeki ve Hopililere Özel Sürprizler Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: ykm, boyner, ykm kampanyaları, boyner kampanyaları, giyim kampanyaları, cardfinans, kredi kartı kampanyaları, boyner cardfinans kampanyası, ykm cardfinans kampanyası, hediye çeki,

© Copyright 2019