Metro Marketler'de Maximum'a Özel 30 TL Maximum Hediye

  • 2017-08-28 08:28:25 günü eklendi
  • 438 defa incelendi
  • google ara
24 Ağustos - 13 Eylül 2017 tarihleri arasında Maximum Kart'ınız ile Metro Market'lerden tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 300 TL alışverişe 30 TL MaxiPuan..! Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil\'de ilgili kampanyadaki "KATIL" butonuna tıklamanız yeterlidir.

 

Diğer Bilgiler

 

Ziraat Maximum Kart sahipleri yalnızca SMS göndererek kampanyaya katılabilir. SMS ile katılmak için METRO yazıp boşluk bırakılarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından İş Bankası kart sahipleri 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri ise 4757’ye göndermelidir.

Kazanılan MaxiPuan’lar 21 Eylül 2017 tarihinde kampanya kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 2 Ekim 2017 olup kullanılmayan puanlar 3 Ekim 2017 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.  Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile, Bankamatik Kartı’na yüklenen puanlar yalnızca Bankamatik Kartı ile kullanılabilecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir.
 

Metro Marketler'de Maximum'a Özel 30 TL Maximum Hediye

Yeni Yorum Yap

Metro Marketler'de Maximum'a Özel 30 TL Maximum Hediye Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: metro market, metro market kampanyaları, maximum, maximum kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, maxipuan, metro market 30 tl maxipuan, market indirimleri, gıda kampanyaları,

© Copyright 2019