Aytemiz'de Paraf İle 50 TL ParafPara Hediye

  • 2017-08-17 08:55:36 günü eklendi
  • 524 defa incelendi
  • google ara
Aytemiz istasyonları kazandırıyor..! Aytemiz'den Paraf ile farklı günlerde ve tek seferde yapılacak dördüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamasına 50 TL ParafPara fırsatı..!

 

Kampanya Detayları

 

Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarında 15 Ağustos-30 Eylül 2017 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 50 TL ParafPara verilecektir.

Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce AYTEMİZ yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir. 

Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak ve kazanım SMS’le bildirilecektir. 

Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 10 Ekim 2017’ye kadar Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir. 

Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve 50TL ParafPara kazanabilir.

İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’inin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.

Paraf üyesi Aytemiz istasyonları, www.parafcard.com.tr > Program Ortakları sayfasından firma adı alanına AYTEMİZ yazılarak listelenebilmektedir.

Aytemiz Araçtan Öde ile yapılacak akaryakıt ve otogaz alışverişleri de kampanyaya dahildir. 

Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.

10 Ekim 2017’ye kadar kullanılmayan ParafPara’lar 11 Ekim 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.

Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom dışındaki operatörlere ait numaralar ile SMS’le katılım sağlanamamaktadır.

Paraf ve Parafly kampanyaya dahil olup, Business kartlar, HalkCard, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.

 

Aytemiz'de Paraf İle 50 TL ParafPara Hediye

Yeni Yorum Yap

Aytemiz'de Paraf İle 50 TL ParafPara Hediye Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: paraf, parafpara kampanyaları, paraf kampanyaları, aytemiz, aytemiz akaryakıt kampanyaları, akaryakıt kampanyaları, aytemiz kampanyaları, lpg, otogaz, paraj aytemiz kampanyası, aytemiz otogaz indirimleri,

© Copyright 2019