CarrefourSA'dan Shell'de Yakıt Puan Hediye

  • 2017-08-17 08:29:44 günü eklendi
  • 582 defa incelendi
  • google ara
CarrefourSA'da Shell'den Deponuzu Dolduran Fırsat..! 18 Ağustos - 18 Eylül 2017 tarihleri arasında, CarrefourSA'dan 150 TL ve üzeri alışverişinize Shell'den 15 TL'ye varan yakıt hediye..!

 

Kampanya Detayları

 

Bu kampanya 18 Ağustos-18 Eylül 2017 tarihleri arasında, tüm CarrefourSA mağazalarında geçerlidir. 

Kampanyaya katılabilmek için müşterinin CarrefourSA Kartı ile 150 TL ve üzeri alışveriş yapması ve Shell ClubSmart Kartı olması gerekmektedir. 

CarrefourSAKart ile 150 TLve üzeri alışveriş yapan müşterilerin ilgili fişlerinin altında kampanya katılım kodu çıkacaktır. 

Müşteriler çıkan bu kodu SMS üzerinden 2313’e ya da Shell Mobil uygulaması üzerinden göndererek kampanyaya katılabilirler. 

Kampanyaya SMS ile katılımlarda 10 TLdeğerinde yakıta karşılık gelen 1.000 Smart puan, Mobil uygulama üzerinden katılımlarda ise 15 TL değerinde yakıta karşılık gelen 1.500 Smart puan ilgili Shell ClubSmart Kart’a 22 Eylül 2017’de yüklenecektir. Smart Puan’lar sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TLtutarında yakıt alımı gerekmektedir. 

Kampanyaya SMS ile katılmak için “Shell” yazıp 1er boşluk bırakarak, Shell ClubSmart Kart numarası ile kampanya kodu tüm operatörler için 2313’e gönderilmelidir. 

Kampanyaya Shell Mobil uygulaması üzerinden katılmak için uygulama içinde yer alan «Haberler&Ürünler» bölümünde yer alan kampanya sekmesine Shell ClubSmart Kart numarası ve alışveriş fişi üzerinde yazan kampanya kodu girilmelidir. 

Kampanyaya başarılı katılım sağlanması sonucunda hakedilen hediye Smart Puanlar 22 Ekim 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. 

Her Shell ClubSmart Kart, cep telefonu veya şifre ile kampanyadan yalnızca 1 kez faydalanabilir. 

Shell Ticari Kartlar ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanan müşteriler ile Extra Card sahipleri kampanya kapsamı dışındadır. Kampanyaya 18 yaşından büyükler katılabilir. 

Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme harcamaları, kuyum ve elektronik ürün alışverişleri; kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır. 

 

CarrefourSA'dan Shell'de Yakıt Puan Hediye

Yeni Yorum Yap

CarrefourSA'dan Shell'de Yakıt Puan Hediye Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: carrefoursa shell kampanyası, shell club kart, carrefoursa, carrefoursa kampanyaları, gıda kampanyaları, market indirimleri, akaryakıt kampanyaları, shell kampanyaları, shell,

© Copyright 2019