Türk Telekom Selfy Popeyes Doyuran Kampanya

  • 2017-07-28 13:01:42 günü eklendi
  • 1277 defa incelendi
  • google ara
Türk Telekom'lulara Özel Selfy'den Popeyes'da Doyuran Kampanya..! Sen de Türk Telekom'un yeni gençlik dünyası Selfy'de yerini al, kuralları sen koy..! Popeyes Maxi Avantaj Menü Alana 2.'si Bedava..!

 

Kampanya Katılım Koşulları

 

Kampanya 02 Ağustos 2017 tarihine kadar havalimanı restoranları hariç görsellerin sergilendiği restoranlarda ve paket servis hizmetinde farklı fiyat uygulamasıyla geçerlidir.

Kampanya Maxi Avantaj Menü alımda geçerlidir.

Menüler küçük boy patates ve orta boy içecekle servis edilir. Paket serviste menüler orta boy patates ve kutu içecekle servis edilir.

Paket servis’te menü içeceklerine Pepsi (kutu), Pepsi Light (kutu), Yedigün (kutu), Fruko (kutu)’dan bir tanesi dahildir.

Kampanya kodları başka promosyonlar ile birleştirilemez ve tek kullanımlıktır.

Kampanyaya ayran dahil değildir. Portakal suyu, limonata, Ice Tea ve çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır.

Kampanyadan yararlanabilmek için Türk Telekom Selfy Abonelerinin, POPEYES yazıp 5062’ye kısa mesaj göndermesi ile gelen şifreyi; restorandaki POS cihazlarına girmesi veya paket serviste ise web sitesinde “Kupon Kodu” alanına girmesi gerekmektedir

Aboneler tarafından gönderilen katılım SMS’i ücretsizdir.

Bir abone bir ayda 5 şifre hakkına sahiptir. Kullanmadığı şifreleri bir sonraki ayda kullanabilir.

Şifreler kampanya sonuna kadar geçerlidir. Geçerlilik tarihine kadar kullanılmamış olan şifreler geçersiz hale gelecektir. Geçerlilik tarihleri müşteri tarafından takip edilmelidir.  

TAB Gıda San. ve Ticaret A.Ş önceden haber vermeden şifreye tanımlanmış olan kampanyalarda, kampanya şartlarında ve kampanya sürelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Şifre paraya çevrilemez, başkasına devredilemez.

Restoranda bulunan kampanya pos cihazının arızalı olmasından TAB Gıda sorumlu değildir.

Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Alınan şifrenin kullanıcı tarafından silinmesi, kaybedilmesi gibi durumlarda şifrenin kullanılamamasından TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş sorumlu tutulamaz.

Herhangi bir nedenden dolayı üyeliğini iptal eden Abone, kazandığı şifrelerin geçerliliğini yitirir.

Şifre kullanımı esnasında, müşterilerin cihazlarındaki internet erişimlerinden, şebeke sorunlarından ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, şebeke bağlantısının kopması, vb…) oluşabilecek durumlardan TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş sorumlu tutulamaz.

Görselde bulunan ürünler reklam amaçlı olup restoranlarda farklılık gösterebilir.

 

Türk Telekom Selfy Popeyes Doyuran Kampanya
Türk Telekom Selfy Popeyes Doyuran Kampanya

Yeni Yorum Yap

Türk Telekom Selfy Popeyes Doyuran Kampanya Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: türk telekom, türk telekom selfy, türk telekom kampanyaları 2017, türk telekom selfy kampanyaları 2017, popeyes, selfy popeyes 1 alana 1 bedava, fast food kampanyaları 2017, popeyes kampanyaları 2017, popeyes maxi avantaj menü, türk telekom selfy popeyes 2.si bedava,

© Copyright 2019