Vodafone'lulara Özel Yemeksepeti.com'da % 50'ye Varan İndirim Kampanyası

  • 2017-07-20 10:49:32 günü eklendi
  • 435 defa incelendi
  • google ara
Vodafone'dan yemeksepeti.com'a Özel İndirimli Menüler..! Avantaj Cepte kullanan Vodafone'lular, Türkiye'nin en büyük online sipariş sitesi www.yemeksepeti.com üzerinden verecekleri Vodafone'lulara Özel Genç Menü siparişlerinde %50'ye varan indirimlerden faydalanma şansı yakalıyor..! Kampanyadan faydalanmak için Kampanyaya Katıl'a tıklayın, çıkan şifreyi yemeksepeti.com sitesi üzerinden verdiğiniz siparişlerde, kampanya kodu soran alana girerek indirimli Genç Menü'lerden yararlanın..! Genç menüler sadece www.vodafonefreezone.com sitesinde yer alan anlaşmalı restoranlarda mevcuttur.

 

Esaslar

 

Kampanya 31.09.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için Vodafone abonesi ve Avantaj Cepte üyesi olmak yeterlidir.

Kampanya, yemeksepeti.comüzerinde yer alan, açık restoranlardaki, anlaşmalı menülerde verilecek özel indirimleri kapsamaktadır.

Kullanıcılar kampanyadan yararlanmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan Yemeksepeti kampanya detay sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir ve şifrelerini yemek siparişi sırasında, yemeksepeti.com üzerinden açılan ekranda girmeleri gerekmektedir.

Mobil uygulamada geçerli değildir.

Kampanyada Avantaj Cepte üzerinden alınan şifreler tek kullanımlıktır.

Yemeksepeti ve Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kampanyada değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkını saklı tutar.

Kampanyadan yemeksepeti.com'dan kaynaklanan her hangi bir sorun nedeniyle yararlanılamaması veya sunulan hizmetteki aksaklık halinde oluşabilecek müşteri mağduriyetlerinden Vodafone A.Ş. sorum değildir.

Tüketicilere karşı sorumluluk, Yemeksepeti'ne ve ürün/hizmet tedarikçisine aittir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Vodafone'lulara Özel Yemeksepeti.com'da % 50'ye Varan İndirim Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Vodafone'lulara Özel Yemeksepeti.com'da % 50'ye Varan İndirim Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: vodafone freezone, vodafone, vodafone kampanyaları, vodafone avantaj cepte, avantaj cepte, yemeksepeti.com, yemek sepeti kampanyaları, gıda kampanyaları, yemek kampanyaları, internet kampanyaları,

© Copyright 2018