Teknosacell'den Eski Telefonunu Getirenlere, İphone 7 32 GB Ayda Sadece 112 TL Taksitle

  • 2017-07-12 11:39:34 günü eklendi
  • 538 defa incelendi
  • google ara
Cep telefonunu değiştirmenin tam zamanı..! Şimdi eski telefonunu getirenler, İphone 7 32 GB'a tarifelerine ek ayda sadece 112 TL ödeyerek 24 ay taksitle sahip oluyor..! Kampanya 31 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerlidir. Belirtilen fiyatlar eski telefonun Iphone 6S Plus olması durumunda geçerlidir. TEKNOSACELL taksit kampanyası kapsamındaki fiyatlar yeni gelen ve Tekno L tarifesinde 24 ay kalma sözü veren müşteriler için geçerlidir.

 

DETAYLI BİLGİ

 

İkinci el ürünler TECHPOİNT SERVİS HİZMETLERİ A.Ş. adına Teknosa tarafından teslim alınmakta olup, ikinci el cihaz bedeli karşılığında verilen hediye çeki ilgili firma tarafından karşılanmaktadır.

Kampanya eski iPhone 6S Plus telefonu verip, 24 ay taksitli iPhone 7 32 GB almak isteyen ve TEKNOSACELL’e yeni gelerek Tekno L tarifesinde 24 fatura dönemi kalma sözü veren müşteriler için geçerlidir.

Kampanya kapsamında abonelerin indirimden faydalanmaları için öncelikle cep telefonlarının kampanyaya “Kabul Edilebilir” olması gerekir. Cihazların “Kabul Edilebilir” olması için; çalıntı ya da IMEI numarası kopyalanmamış olmalı, açılıp kapanıyor olmalı, bataryası mevcut olmalı, sıvı teması olmamalıdır. Ayrıca sadece Apple marka cihazlar için geçerli olmak üzere iPhone güvenlik kilitleme kodu kaldırılmış olmalı ve iPhone/iPad’imi bul (iCloud) servisi kaldırılmış olmalıdır. Tüm bu kontrollerden başarıyla geçen cihaz “Kabul Edilebilir” statüsündedir. Söz konusu kabul kriterlerinden geçmiş cihazın değerinin belirlenmesi için ise, fiziksel ön kontrolleri yapılır.

Aboneler teslim ettikleri cihazların sahibi olduklarını ve 18 yaşından büyük olduklarını beyan ederler ve cihazın tesliminden kaynaklanan tüm sorumlulukları kabul ederler. Aboneler, cihazın teslimi sırasındaki kayıp ve çalınmadan dolayı sorumludur Teslim edilen cihazların IMEI numaraları kapsamında Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu veritabanında herhangi bir kusur kaydı (kayıp, çalıntı, suç unsuru vbg.) bulunmasından doğacak her türlü yasal yükümlülükten aboneler sorumludur. Teslim edilen cihazlara ilişkin SIM kartlarının ve varsa hafıza kartlarının çıkarılması abonenin sorumluluğu altındadır. Aboneler, kendisi tarafından sağlanan bilgilerin doğru olmamasından kaynaklanan her türlü sorumluluğu üstlenmektedir ve cihazların teslimatından önce kendine özgü bilgi, metin mesajları, resimler, oyunlar, şarkılar veyahut kişisel vasıftaki herhangi başka bilgi gibi tüm verilerin silinmesi abonenin yükümlülüğü altındadır. Aboneler, telefonlarını teslim edip indirimli yeni kampanyaya girdikten sonra eski telefonlarını geri alma isteğinde bulunamazlar.

Kampanya stoklarla sınırlı olup, cihaz fiyatları mağazalar arasında farklılaşabilir. Farklılık durumunda mağaza fiyatı geçerli sayılacaktır. Teknosa cihaz fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

TEKNOSACELL’de 24 ay taksit kampanyası ING Bank tarafından sağlanan bir kredi hizmetidir. ING Bank tarafından koşulları taşıyan ve talep eden müşterilere cihaz bedeli için kredi sağlanacak olup, taksit tutarları müşterilerin TEKNOSACELL hatlarına yansıtılacaktır. Kredi ile ilgili detaylar için www.ingbank.com.tr.

Detaylı bilgi almak için 0850 222 5599 Teknosa Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya size en yakın mağazamıza başvurabilirsiniz.

 

Teknosacell'den Eski Telefonunu Getirenlere, İphone 7 32 GB Ayda Sadece 112 TL Taksitle

Yeni Yorum Yap

Teknosacell'den Eski Telefonunu Getirenlere, İphone 7 32 GB Ayda Sadece 112 TL Taksitle Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: teknosa, teknosa kampanyaları 2017, teknosacell, teknosacell kampanyaları 2017, operatör kampanyaları 2017, teknosacell eski cep telefonunu getir yenisini götür kampanyası, teknosacell eski telefonunu getir iphone 7 sahibi ol, akıllı telefon kampanyaları 2017, cep telefonu kampanyaları 2017, telefon kampanyaları 2017,

© Copyright 2019