Maximum Mobil'den Cinemaximum Sinema Bileti Hediye

  • 2017-07-12 06:53:54 günü eklendi
  • 491 defa incelendi
  • google ara
7 - 24 Temmuz 2017 tarihleri arasında Maximum Mobil uygulamasını indirip Maximum özellikli Kredi Kart'ınız ile Maximum Mobil'den gerçekleştireceğiniz ilk Cinemaximum sinema bileti alımı işlemine 1 adet Cinemaximum sinema bileti hediye..!

 

Katılmak için: 
 

• Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: www.maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Kampanyadan yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard ve Ek Kartlar dahil) ile faydalanılabilir. 

Kampanyaya dâhil olan işlemler: Maximum Mobil uygulamasından 7 - 24 Temmuz 2017 tarihleri arasında Maximum özellikli kredi kartları ile yapılacak ilk Cinemaximum sinema bileti alımda geçerlidir. 

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Kampanya kapsamındaki sinema bileti alımına Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Bankamatik Kartları, Ön Ödemeli Kart, Şirket Kredi Kartı, Bayi Kart ve Vadematik kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Ödül kullanımı: Sinema bileti hediyesi, 24 Temmuz 2017 tarihini izleyen 5. işgününün akşamına kadar yüklenecek ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Hediye sinema bileti müşteri numarası altında kayıtlı tüm kredi kartları ve Bankamatik Kartları ile kullanılabilmektedir. Hediye biletin kullanımı yalnızca Cinemaximum gişelerinden ve POS cihazı üzerinden yapılabilmekte olup, bilet alımı öncesinde gişe görevlisine kart üzerinde yüklü olan sinema bileti kodunun kullanılacağına dair bilgi verilmesi yeterlidir. Sinema biletlerinin geçerlilik süresi yükleme tarihinden itibaren 60 gündür. 60. günün sonunda kullanılmayan biletler silinecektir. Hediye sinema bileti tüm Cinemaximum’larda IMAX ve IMAX 3D filmler dâhil tüm seanslarda geçerlidir.  VIP Salon, 4DX ve D-Box filmlerde geçerli değildir. Bir müşteri kampanyadan ilgili dönem içerisinde 1 kere yararlanabilir ve azami 1 kişilik Cinemaximum sinema bileti kazanabilir.

 

Maximum Mobil'den Cinemaximum Sinema Bileti Hediye

Yeni Yorum Yap

Maximum Mobil'den Cinemaximum Sinema Bileti Hediye Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: hobi eğlence kampanyaları 2017, maximum, maximum kampanyaları 2017, kredi kartı kampanyaları 2017, maximum mobil, cinemaximum, hediye sinema bileti, maximum cinemaximum sinema bileti hediye,

© Copyright 2019