Selfy'lilere 3 Ay Türk Telekom Müzik Hediye Kampanyası

  • 2017-07-10 12:43:31 günü eklendi
  • 641 defa incelendi
  • google ara
Türk Telekom Selfy'de, MUZIK yazıp 5060'a gönderene, internet kotasından yemeden müzik dinlemenin keyfini doya doya çıkarsın diye Türk Telekom Müzik Premium üyelik 3 ay boyunca hediye..! Sıradaki şarkı, tüm Selfy'lilere internet kotasından yemeden gelsin. Unutmadan doya doya müzik dinlemenin keyfini çıkarırken bir şarkı da benden olsun diyorsan O Ses Türkiye başvurunu da Türk Telekom Müzik üzerinden yapabilirsin.


Daha?

 

Kampanyadan 22 Eylül 2016 - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında yararlanabilirsin.

Kampanyaya katılım 30.000 kişi ile sınırlıdır.

MUZIK yazıp 5060’e SMS göndererek şifreni al, TÜRK TELEKOM Müzik’e ücretsiz üye ol. Aldığın şifre ile TÜRK TELEKOM Müzik Premium PIN kodu ve aktivasyon şifresi www.turktelekommuzik.com ya da TÜRK TELEKOM Müzik Android mobil uygulaması Premium’a Geç alanında bulunan “Aktivasyon Kodu Kullanmak İstiyorum” alanına girerek Selfy' e özel 3 ay ücretsiz TÜRK TELEKOM Müzik Premium kampanyasından faydalan. 3 ay boyunca herhangi bir yenileme işlemi yapman gerekmiyor.

Zaten TÜRK TELEKOM Müzik Premium üyeliğin varsa bu kampanyadan yararlanamazsın.

3 ay ücretsiz kullanım hakkı PIN kodu ve şifrenin aktive edilmesi ile başlayacak olup 3 ayın sonunda otomatik olarak sonlanacaktır.

3 ay ücretsiz kullanımın sonunda Premium üyeliğini devam ettirmek istersen Premium’a Geç seçeneği ile Premium aboneliğini  başlatarak TÜRK TELEKOM Müzik ile sınırsız müzik dinleme keyfini devam ettirebilirsin.

Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır.5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve OIV dahil 0,3325 TL olarak ücretlendirilir.

TÜRK TELEKOM Müzik internet tabanlı dijital müzik dinleme platformu olduğundan, ücretsiz 3 ay sürenin sonunda mobil hattından herhangi bir üyelik ücreti kesilmeyecek.

Kampanya şifreni aldıktan sonra buraya tıklayarak müzik dinlemenin keyfini çıkarmaya başlayabilirsin.

 

Selfy'lilere 3 Ay Türk Telekom Müzik Hediye Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Selfy'lilere 3 Ay Türk Telekom Müzik Hediye Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: türk telekom, türk telekom selfy, türk telekom kampanyaları 2017, türk telekom selfy kampanyaları 2017, operatör kampanyaları 2017, selfy bedava müzk dinle, bedav müzik dinleme, eglence kampanyaları 2017, hobi kampanyaları 2017,

© Copyright 2019